Sunkų nėštumą kentėjusi Žemaitė jau sūpuoja kūdikį


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Televizijos laidų vedėja Gerda Žemaitė ilgą laiką gyvenimo džiugiomis laukimo nuotaikomis. Į jos gyvenimą besibeldęs kūdikis pagaliau – jos rankose. Jai gimė sūnus.

Kūdikis pasaulį išvydo balandžio 3-ąją, ryte. Kūdikis sveria 4 kilogramus ir 300 gramų. Džiugia žinia socialiniame tinkle pasidalijo vaikelio tėtis, prodiuseris Andrius Žemaitis. Jis prisipažino esantis labai laimingas.

Šią žinią su džiugesiu pasitiko komentatoriai ir Andriaus draugai, kurie linkėjo vaikeliui augti sveikam.

Žinoma moteris buvo pasakojusi, kad nėštumo pradžia buvo sunki, todėl vaikelio sveikatai skyrė ypatingą dėmesį. Gerda reguliariai lankėsi pas įvairius specialistus, kurie atliko net tik įprastus, bet ir papildomus tyrimus.

„Yra posakis, kad besilaukiančios valgo už du, tai šiuo metu miegu už du. Grįžusi po darbo jau devintą valandą vakaro būnu lovoje, o užmigti netrunka ilgiau penkiolikos minučių. Pakankamai pailsėti yra mano prioritetas“, – prieš kurį laiką yra sakiusi G. Žemaitė.

Neseniai moteris atskleidė, kad jau seniai turi paruošusi kraitelį kūdikiui. Ji viskuo pasirūpino iki smulkmenų, kad bet kurią minutę galėtų vykti į ligoninę.

„Aš kraitelį paruošiau jau labai seniai, turbūt prieš tris mėnesius. Būna, kad kas kokias dvi savaites atsidarau, viską ir vėl persidedu, perlankstau… Viskas paruošta iki smulkmenų, bus galima tiesiai keliauti į ligoninę“, – neseniai tv3.lt sakė nėštukė.

G. Žemaitė yra nusprendusi gimdyti natūraliai Kauno klinikose. Ji jau yra pasirinkusi komandą, kuri svarbiąją dieną bus kartu – gydytoją, akušerę, dulą. Pastaroji, teikianti nemedicininę pagalbą besilaukiančiai moteriai, dalyvavo ir keliuose renginiuose su ja. Moteris laukimo periodu gyveno daug ramiau, kaip ir jos vyras, jau žinodami, kad šalia bus pasitikėjimo verti žmonės, o gimdymas bus sklandus.

 

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama