Mėnulio užtemimas lapkričio 20 d.: Angelos Pearl rekomendacijos Zodiako ženklams


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Mėnulio užtemimas vyks Jaučio ženkle, atsakingame už finansus. Šis įvykis bus svarbus Zodiako ženklams, tad astrologė Angela Pearl atskleis, ko turėtumėme tikėtis.

Ekspertai siūlo susipažinti su žinomos astrologės prognozėmis, kad nepraleistumėte naujų galimybių ir pritrauktumėte į gyvenimą finansinę gerovę.

taro kortų prognozė

Avinas

Avino ženklo atstovams gali atsirasti naujų galimybių: gera padėtis, paveldėjimas, pelnas iš investicijų. Per ateinančius porą metų Avinai galės pasiekti naują pajamų lygį, o dabar jiems svarbu apsibrėžti tikslus ir susidėlioti prioritetus.

Jautis

Jaučiui svarbu keisti savo finansinį lygį. Tai gali būti indėlis į save, taip pat naujos perspektyvos. Jaučiui svarbu išlaikyti aukštą energijos lygį, kad galėtų susidoroti su savo užduotimis. Astrologė rekomenduoja suartėti su savimi, kad pasirinktumėte teisingus vystymosi kelius.

Dvyniai

Dvyniams pranašaujamas išsivadavimas iš kai kurių rūpesčių, kurie yra būtini norint pradėti kažką naujo. Astrologė rekomenduoja priimti pagrįstus sprendimus ir dirbti vienumoje, kad niekas negalėtų paveikti jūsų planų.

dvyniai, savaitės horoskopas, zodiako

Vėžys

Vėžių energija turėtų būti nukreipta į verslo plėtrą ir lyderystę. Šio ženklo atstovai galės priimti naujus sprendimus dėl savo verslo, užimti vadovaujančias pareigas ar tobulėti internetinėje srityje, kad gautų geras pajamas.

Liūtas

Užtemimas leis Liūtui apsispręsti dėl savo ateities planų, užsitarnauti puikią reputaciją priėmus išmintingus sprendimus. Šio ženklo atstovai galės pakeisti požiūrį į gyvenimą, susidėlioti naujus prioritetus ir dirbti dėl savęs.

Mergelė

Užtemimas Mergelėms rodo galimybę vystytis toli nuo savo namų. Pajamas padidinti padės darbas tarptautinėje ar užsienio įmonėje. Astrologė rekomenduoja neskubėti priimti sprendimų, kad nebūtų erzinančių klaidų ir praleistų progų.

mergelė, bruožas, nuobodžiausi, gruodžio

Svarstyklės

Užtemimas lems tai, kad Svarstyklės vykdys finansines operacijas. Tai gali būti paskolos ar investicijos, taip pat paveldėjimas ar naujo patikimo verslo įsigijimas. Gali būti, kad Svarstyklės gaus pinigų už anksčiau atliktas užduotis.

Skorpionas

Užtemimas yra atsakingas už santykius su kitais ir su pačiu savimi. Skorpionai turės pergalvoti savo planus, nuspręsti, ar jiems patogu. Atsiras galimybė kardinaliai pakeisti savo gyvenimą ir planus, rasti būdą, kaip pagerinti savo finansinę padėtį per naujas pažintis.

Šaulys

Šauliams užtemimas bus atsakingas už darbą ir jo krūvį. Astrologė rekomenduoja nusistatyti ribas, kad nepervargtumėte. Gali būti, kad pasikeis darbas ir kolektyvas. Jei paliksite darbą dėl nuosavo verslo, tai sumažins krūvį.

vyrai, zodiako

Ožiaragis

Užtemimas atsakingas už santykius, jis turės įtakos sprendimų priėmimui, Ožiaragiai galės rasti savo meilę. Finansinius klausimus bus lengviau išspręsti Veneros įtakoje, tad Ožiaragiai galės peržiūrėti biudžetą ir rasti naują pajamų šaltinį.

Vandenis

Užtemimas bus atsakingas už nekilnojamąjį turtą. Vandeniai galės atlikti remontą, plėsti savo gyvenamąją erdvę, pradėti statytis namą. Plėtra pareikalaus papildomų išlaidų, bet Vandeniai ras pajamų šaltinių, kurie padės įgyvendinti planus.

Žuvys

Užtemimas bus susijęs su komunikacija. Žuvys galės susirasti naujų investuotojų, partnerių, pereiti į naujas pareigas ar praplėsti savo draugų ribas. Po užtemimo atsiras naujos galimybės, o norint susirasti bendraminčių, Žuvims svarbu daugiau bendrauti.

meilės horoskopas, žuvys, supermėnulis, vasaros

Komentarai

Reklama