Kai mano ginekologas praneša apie cista ar mioma, aš geriu TAI ir visos mano problemos išnyksta per 4 dienas!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Šia liga suserga tūkstančiai moterų visame pasaulyje! Šis natūralus receptas sėkmingai padės atsikratyti jų!

Dauguma pacientų – jaunos moterys ir moterys prieš menopauzę.

Šios cistos ir miomos paprastai pasirodo be akivaizdžių priežasčių. Nepaisant to, kad mioma ir kiaušidžių cista nėra rimta sveikatos problema, jos gali sukelti daug skausmo ir diskomforto.

Visos moterys turi reguliariai lankytis pas ginekologą, o jei turi mioma, gydytojas gali laiku sužinoti tai. Kaip minėta pirmiau, mioma yra gerybinis navikas, kuris formuojamas gimdos raumenų sluoksnį.

Navikas pradeda augti ir vystytis, todėl tai gali sukelti nepakeliamą skausmą. Daugeliui pacientų hormoninis disbalansas prisideda prie jo vystymosi.

Siūlomas jums receptas, kuris padės greitai išspręsti cistos ir miomos problemą!

Jums reikės:

250 g natūralaus medaus;

1 litras burokėlių sulčių (šviežias spaustos sultys nevartojamos, jos turi būti dedamos porai valandų į šaldytuvą, uždarytame inde).

Jei ant paviršiaus susidaro putos, išmeskite jas.

Paruošimas:

Supilkite ingredientus į maišytuvą ir sumaišykite, kol pasieksite homogeninį mišinį.

Naudojimas:

Kiekvieną dieną po kiekvieno valgio turėtumėte išgerkite po 100 ml sulčių. Būtent jūs turėtumėte išgerti po 1 indelį po pusryčių, kitą po pietų ir po vakarienės.

Ugniažolė nuo gimdos miomos

Ruošiame ugniažolės nuovirą: 1 dalis ugniažolės užpilame ant 10 dalių 40% degtinės. Padedame 2 savaitėms į tamsią vietą, periodiškai išimkite ir papurtykite. Tada perkoškite ir vartokite pagal schemą:

1 diena – į 100 ml kambario temperatūros virinto vandens įlašinkite 1 lašą tinktūros;

2 dieną – tuo pačiu vandens kiekiu – 2 lašus tinktūros; toliau, kas dieną pridėkite po 1 lašą tinktūros iki 15 lašų;

16 dieną – 15 lašų 17 dieną – 14 lašų, o toliau mes kas dieną mažiname po 1 lašą.

Iš viso kursas trunka 30 dienų. Po to, padarykite pertrauka mažiausiai 60 dienų. Jei reikia, pakartokite kursą. Jei gydymas buvo pradėtas ankstyvoje stadijoje pakanka vieno kurso. Žinoma, pradedant, bet kokį gydymą liaudies metodais, būtina pasikonsultuoti su gydytoju, o visos procedūros turėtų būti atliekamos tik jam prižiūrint.

Žinoma, pradedant, bet kokį gydymą liaudies metodais, būtina pasikonsultuoti su gydytoju, o visos procedūros turėtų būti atliekamos tik jam prižiūrint.

Šaltinis: https://paranormal.lt/news/kai_mano_ginekologas_pranesa_apie_cista_ar_mioma_as_geriu_tai_ir_visos_mano_problemos_isnyksta_per_4_dienas/2017-08-20-3358?Reklama=

Komentarai

Reklama