Štai, kas nutiks jūsų kūnui, jei kasdien ant tuščio skrandžio išgersite alyvuogių aliejaus!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus (aukščiausios kokybės nerafinuotas) yra puikus sveikų riebalų ir maistinių medžiagų šaltinis.

Bet tikriausiai niekada nesusimąstėte išgerti jo tuščiu skrandžiu! Pasak ekspertų, šis įprotis duoda daug naudos sveikatai!

Štai pagrindinės priežastys, kodėl verta išgerti šaukštelį alyvuogių aliejaus ant tuščio skrandžio

Gerina virškinimą

Alyvuogių aliejus yra gerai gaubtinei žarnai ir yra puiki priemonė žmonėms, kenčiantiems nuo vidurių užkietėjimo.

Turi antioksidacinį poveikį

Tyrimai rodo, kad alyvuogių aliejus, išgertas ant tuščio skrandžio, apsaugo ląsteles nuo mutacijų, galinčių sukelti vėžį.

Tinka grožiui ir sveikatai

Alyvuogių aliejus tinka odai, plaukams, nagams ir kaulams. Įprotis išgerti šaukštelį alyvuogių aliejaus jiems daro teigiamą poveikį, suteikia sveiką išvaizdą ir blizgesį.

Alyvuogių aliejus žinomas kaip neatskiriama plaukų ir odos kaukių sudedamoji dalis, tačiau alyvuogių aliejus yra daug veiksmingesnis, kai vartojamas per burną.

Valo organizmą

Alyvuogių aliejus valo kepenis. Jei geriate alyvuogių aliejų tuščiu skrandžiu, galite būti tikri, kad visi vidaus organai veikia normaliai ir pašalina toksinus iš organizmo.

Ypač alyvuogių aliejus yra naudingas kepenims, nes jis skatina jų detoksikaciją. Norėdami gauti geriausius rezultatus, sumaišykite 2 šaukštus alyvuogių aliejaus su ketvirčiu šaukšto citrinos sulčių ir gerkite ryte prieš valgį.

Padeda kontroliuoti svorį

Alyvuogių aliejus padeda numesti svorio. Jame yra daug omega-3 riebalų, t.y. sveikų riebalų, kurie sukelia sotumo jausmą ir yra svarbūs sveikatai.

Be to, sveiki riebalai skatina medžiagų apykaitą.

Yra naudingas imuninei sistemai

Alyvuogių aliejus yra geras bet kurio kito aliejaus pakaitalas, nes jis stiprina imuninę sistemą.

Saugo širdį

Alyvuogių aliejus apsaugo širdį nuo ligų. Yra dviejų tipų cholesterolis: „geras“ ir „blogas“, o alyvuogių aliejuje yra sveikų riebalų, kurie padidina „gerojo“ cholesterolio kiekį.

Stiprina kraujagyslių sistemą

Subalansuokite savo mitybą ir į ją įtraukite alyvuogių aliejaus, kad apsaugotumėte savo širdies ir kraujagyslių sistemą.

Gydo uždegimą

Alyvuogių aliejus mažina uždegimą organizme. Tai vienas geriausių vaistų nuo uždegimo.

Padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje

Ši aliejus kontroliuoja gliukozės kiekį kraujyje. Tyrimai rodo, kad alyvuogių aliejus mažina cholesterolio ir gliukozės kiekį kraujyje. Ši savybė naudinga diabetu sergantiems žmonėms.

Yra naudingas smegenims

Alyvuogių aliejus apsaugo smegenis. Ypač pirmojo spaudimo alyvuogių aliejus apsaugo smegenis nuo sunkių ligų, tokių kaip Alzheimerio liga, sumažina depresijos riziką ir pagerina atmintį.

Komentarai

Reklama