TOP3 Zodiako ženklai – išdavikai: verčiau jų neįsimylėkite


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Mylimų žmonių išdavystė neretai gali būti tokia skaudi, jog ji gali paveikti ir likusį žmogaus gyvenimą. Tačiau kai kurie Zodiako ženklai į neištikimybę yra linkę kur kas labiau nei kiti. Sužinokite, ar jūsų partneris patenka į šį trejetuką.

Portalas bustle.com sudarė trejetuką Zodiako ženklų, kurie yra patys didžiausi išdavikai:

AVINAS 

Avinus valdo Marso planeta, kuri suteikia jiems agresyvumo seksualiniame gyvenime. Atvirai kalbant, šio ženklo atstovai turi didžiausią tikimybę tapti neištikimais savo partneriui. Avinų susižavėjimas savo partneriu trunka gana neilgą laiką, nuotykių jie dažnai ieško visai netoli. Avinai yra itin aistringi ir dažnai veikia nesusimąstydami, todėl jiems neretai tampa sunkia užduotimi nuslėpti savo išdavystę.

DVYNIAI

Nors Dvynių ženklo atstovai yra pagarsėję neištikimybių srityje, vis dėlto jiems taip nutinka visai netyčia. Vertėtų pabrėžti, kad Dvynių ženklo atstovai nuolatos ieško tikros meilės, todėl, natūralu, kad jie nori išbandyti savo aistrą ir su kitais partneriais bei taip įsitikinti savo jausmais. Dvyniai pasižymi itin racionaliu mąstymu, todėl nuslėpti išdavystę, jiems gali pasirodyti vieni juokai.

SVARSTYKLĖS

Nuostabos neturėtų kelti šiame sąraše atsidūrusios Svarstyklės. Kaip ir jų Zodiako ženklo simbolis, taip ir šio ženklo atstovai labai dažnai savo jausmus padeda ant svarstyklių. Vieną dieną jie gali žavėtis ir spinduliuoti meile savo partneriui, o jau išaušus rytojui imti abejoti, ar visi jų jausmai yra tikrai tokie dideli.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama