Plastinių operacijų manija apsėstas Kenas pritrenkė: parodė, kaip atrodo jo kūnas


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Lėlės „Keno“ kopija vadinamas brazilas Rodrigo Alvesas pasaulyje žinomas dėl savo manijos plastinei chirurgijai ir drastiškoms išvaizdos procedūroms. 35-erių vyras visai neseniai nusimetė drabužius ir parodė, kaip atrodo jo kūnas.

„Aš negimiau toks. Aš pats pasirinkau atlikti sau beveik 60 skirtingų plastinių operacijų ir daugiau nei 100 kosmetinių procedūrų“, – vienoje televizijos laidoje pasakojo Kenas.

Žymus vyras, išvydęs paparacius, drąsiai pozavo vos tik su trumpikėmis – jis demonstravo savo pilvo presą bei lygią odą.

Tiesa, garsusis Kenas neslepia ir savo netradicinės orientacijos – jis visai neseniai buvo užklupas su savo grožio chirurgu.

Milane pastebėta pora ėjo susikabinę rankomis, laikė vienas kitam už sėdmenų ir netgi aistringai bučiavosi, it niekas nematytų. Italas Giacomo Urtisas bei Kenas pastebėti ne vieną kartą, tačiau gerbėjai nieko panašaus dar neregėjo.

35-erių vyras vienam užsienio naujienų portalui buvo užsiminęs, jog pasakė griežtą „ne“ plastinėms operacijoms ir netgi šiek tiek gailisi, kad jų pasidarė net 60, įskaitant šonkaulių pašalinimą, sėdmenų, smakro, pilvo, skruostų, pečių implantus bei daugybę kitų.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama