Kurčnebylis jaunikis apmirė, kai nuotaka sustojo du metrai nuo altoriaus


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Skotas nesitikėjo nieko panašaus! Jo klausa ėmė silpti, kai berniukui buvo 5 metai. O aštuonerių jis nustojo girdėti visiškai…

Prieš 2 metus pažinčių portale vaikinas pamatė Elizabet. Ji turėjo 2 vaikus. Jauna moteris ir vaikinas pamilo vienas kitą, kaip sakoma, iš pirmo žvilgsnio. Ir kad galėtų bendrauti su Skotu, Elizabet nedelsdama ėmė mokytis gestų kalbos.

Prieš vestuvės ji paslapčia iškalė visus jų su jaunikiu mėgstamos dainos žodžius. „Atliko“ ją rankomis sutuoktuvių metu.

Skotas buvo toks sujaudintas, kad nesigėdijo ašarų. Po to Elizabet pasakojo, kad po vestuvių Skotas vos ne šimtą kartų žiūrėjo šį video. Taip jis buvo sužavėtas savo žmonos poelgio.

Neįprastą vaizdo įrašą peržiūrėjo daugiau nei pusė milijono Youtube naudotojų. Elizabet dabar gauna  žmonių pranešimus iš įvairių šalių, kuriems labai patiko jos poelgis. Ypač ją jaudina mergaičių ir berniukų su ribotomis fizinėmis galimybėmis tėvų laiškai. Jie prisipažįsta Elizabet, kad ji padovanojo jiems viltį, kad jų vaikas taip pat galės surasti savo meilę ir gyventi pilnavertį gyvenimą.

Patiko? Pasidalink su draugais 🙂

Komentarai

Reklama