Dobermanas puolė vaiką žaidimo metu. Žiūrėkite kas buvo toliau


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Sviličičių šeima, susidedanti iš mamos, tėčio ir mažosios 2 metų Šarlotės gyveno Kernso miestelyje Australijos žemyno šiaurės rytuose. Kartą gyvūnų prieglaudoje šeimą supažindino su šuniu, kurį paliko šeimininkai. Tai buvo didelis suaugęs dobermanas vardu Chanas. Tėvai po neilgų svarstymų nusprendė, kad šeimynai reikia pagausėjimo ir nusprendė pasiimti šunį su savimi. Vos po kelių dienų nutiko įvykis, kuris privertė šeimą kitaip pažvelgti į priimtą sprendimą.

Tą gražią dieną šuo žaidė su dvimete Šarlote namo kieme. Iš šono atrodė, kad mažos šeimos pasaulyje susiklostė idilė, ir šuo susidraugavo su mažyle. Staiga Chanas iššiepė dantis ir tiesiog šoko į mergaitės pusę. Jis sučiupo ją už sauskelnių ir ėmė per jėgą tempti į šalį. Išgąsdinta motina puolė gelbėti mergaitę nuo,kaip atrodė, išprotėjusio šuns, bet ji net neįsivaizdavo,kas nutiko iš tiesų.

Šuo neužpuolė mergaitės, o padarė viską, kad apsaugotų ją. Toje vietoje, kur prieš kelias minutes mergaitė ir Chanas linksmai dūko, buvo ypač pavojinga gyvatė, kurios nuodai galėjo būti mirtini Šarlotei.

Šuo surizikavo gyvybe ir išgelbėjo savo mažąją draugę. Mergaitė buvo sveika ir saugi, bet gyvatė spėjo įgelti šuniui. Šeima tuoj pat kreipėsi veterinarinės pagalbos ir Chanui davė priešnuodį, kurio dėka jis išgyveno ir greitai grįžo į normalų gyvenimą. Sviličičiai niekaip negali atsidžiaugti naujuoju draugu, kuris tapo tikru šeimos nariu ir atliko tikrą žygdarbį.

Komentarai

Reklama