Šios priemonės greitai padės atsikratyti karpų ir papilomų! 100% rezultatas – vos 3-5 dienos!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Mes siūlome Jums geriausius būdus, kaip natūraliai pašalinti karpas ir papilomas be skausmo ir šalutinio poveikio.

Imbieras

Nupjaukite šiek tiek imbiero ir 5 minutes, du kartus per parą, padėkite ant pažeisto odos ploto, o po savaitės karpos sumažės ir išnyks, ir vėl turėsite lygią odą.

Ožragės sėklos

Ožragės sėklose yra galingų antioksidantų, kurie skatina negyvų odos ląstelių pašalinimą, įskaitant karpas, papilomas ir kitas odos problemas. 1 šaukštą sėklų, užpilkite 100 ml virinto vandens, leiskite jam pastovėti ir tiesiog nuplaukite pažeistą zoną, naudodami medvilninį tamponą, kiekvieną dieną 3-4 kartus.

Česnakai

Česnakai padeda atsikratyti karpų. Tiesiog patrinkite česnaką, kur yra pažeistą vietą. Naudokite 1-2 kartus per dieną.

Ricinų aliejus

Ricinos aliejus, sumaišytas su soda, naudojamas kaip tepalas, gali būti puikus natūralus karpų ir papilomų vaistas. Ant paveiktos vietos užtepkite 10 minučių, naudokite 2 kartus per dieną per savaitę.

Obuolių sidro actas

Sudrėkinkite medvilninį tamponėlį su obuolių sidro actu ir padėkite ant karpų arba papilomos. Tai gali sukelti nedidelį deginimo pojūtį, tačiau leiskite jam keletą minučių veikti taip, tada nuplaukite. Padarykite tai 3 kartus per dieną, visą savaitę, o jūsų karpos ir papilomos išnyks.

Bananų žievelė

Bananų žievelė yra dar viena veiksminga karpų ir papilomų gydymo priemonė. Nupjaukite nedidelį gabalėlį, padėkite jį ant pažeistos vietos ir saugokite. Palikite veikti visą naktį.

Citrinų sultys

Citrinų sultys yra geras citrinų rūgšties šaltinis, kuris padeda pašalinti karpas ir papilomas. Tiesiog užpilkite nedidelį kiekį citrinos sulčių ant pažeistos vietos ir nuplaukite vandeniu, kai jis džiūsta, naudokite 3-4 kartus per dieną kelias dienas.

Vitaminas E

Vitaminas E yra viena iš geriausių natūralių vaistų nuo visų odos problemų. Sumaišykite vitaminą iš kapsulės, užtepkite ir švelniai masažuokite, padarykite tai 2-3 kartus per dieną, kol karpos išnyks.

Šaltinis

Komentarai

Reklama