Šis šuo 6 mėnesius laukė moters už viešbučio sienų. Štai kas nutiko paskui…


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Šių metų sausio mėnesį stiuardesė iš Vokietijos vardu Olivija Sivers po skrudžio, kaip visada, apsistojo Buenos Airių viešbutyje. Pakeliui į viešbutį ji sutiko šunį, kuriam labai reikįjo švelnumo ir maisto, o Olivija tai galėjo suteikti ir suteikė.

Reikšdamas dėkingumą šuo palydėjo Oliviją į viešbutį. Moteris galvojo, kad tuo viskas ir baigėsi. Bet šuo ir nemanė pasiduoti.

Kiekvieną kartą, kai Olivija vėl apsistodavo Buenos Airėse, šuo pasitikdavo ją ir palydėdavo iki viešbučio, po to atsitūpdavo prie jos durų ir laukdavo savo geradarės.

„Aš bandžiau pakeisti kelią, nes nenorėjau, kad jis eitų su manim iki viešbučio, bet tai buvo neįmanoma, jis visada sekdavo mane“- sakė Olivija.

Olivija sakė, kad nežiūrint į tai, kad ji nenorėjo, kad šuo eitų su ja, ji niekada jo negąsdindavo, nes jis buvo tiesiog šuo, norintis meilės ir dėmesio.

Kiekvieną kartą, griždama namo, Olivija galvodavo, kad daugiau niekada jo nepamatys, bet šuo lydėdavo ją kiekvieną kartą, kai ji atskrisdavo į Buenos Aires 6-ių mėnesių laikotarpį.

Jis tiesiog ją lydėjo, o paskui atsitūpdavo prie atsidarančių durų ir laukdavo jos ten.

Olivijai netgi pavyko surasti šuniui naujus namus, bet jis pabėgo ir sugrįžo prie viešbučio durų laukti jos.

Galų gale Olivija nusileido ir pasiėmė šunį pas save į namus Frankfurte, kur jis gavo Rubio vardą ir susipažino su kitais dviem jos šunimis.

Rubio įrodė, kad atkaklumas visada atsiperka.

Komentarai

Reklama