Pasirinkite mėnulį – ir mes tiksliai aprašysime 2 žodžius apie jus


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Mėnulis yra toks stebuklingas ir paslaptingas, todėl mus traukia, todėl nenuostabu, kad jis gali atskleisti slaptas jūsų gyvenimo ir asmenybės puses.

Štai ką jūsų pasirinktas mėnulis simbolizuoja:

1. Racionalus ir tikslingas.

Jūs esate tikslingas, optimistinis žmogus, kuris tiki savimi. Jūs pakankamai sunkiai dirbate, kad tvirtai stovėtumėte ant kojų ir pasiektumėte materialinę gerovę. Jūs manote, kad saugumas yra stabilus darbas ir geri namai.

Jūsų pagrindinė užduotis yra būti tolerantiškesniam sau, nes pernelyg dažnai susidomėjote besitęsiančio ir griežto teisėjo vaidmeniu.

Atkreipkite dėmesį į tai, kaip jaučiatės , kai padarote klaidą (vartojamus žodžius ir ką darote), gerbkite save, priimkite savo klaidas ir ištaisykite jas su meile. Jūs turite būti savęs palaikymas, o ne asmeninis vykdytojas.

2. Kūrybiškas ir įžvalgus.

Jūs esate praktiškas, malonus, emocinis žmogus, kuris žino, kaip mėgautis gyvenimu. Jūs esate susijęs su materialiu pasauliu, jums patinka viskas kas gražu ir elegantiška.

Jūs turite tendenciją pernelyg atsipalaiduoti: pasilikti vėlai žiūrėti filmus ar klausytis muzikos, valgyti daugiau (kartais nepageidaujamo maisto, kuris paprastai sumažina jūsų energijos lygį).

Šiek tiek saikingumo ir šiek tiek daugiau laiko ir energijos organizavimo – tai padės jums įdėti savo gyvenimą ir emocinę būseną.

3. Energetinis ir emocinis.

Jūs esate asmuo, kuris trokšta pasitikėjimo, jėgos ir pagarbos šiame gyvenime. Jūs visada stengiatės išlaikyti geras sąlygas, kad užtikrintumėte savo gerovę ir savo artimųjų sveikatą.

Jūs manote, kad draugystė yra savitarpio apsaugos paktas, todėl kartais esate pernelyg ištikimas ir labai bijote  išdavystės, ir tai yra jūsų problema: pasitikėjimas. Nuolatinis nepasitikėjimas yra silpnumo ženklas, ir jis tiesiog erzina jus.

Nesijaudinkite. Jūs visada atidžiai pasirinksite savo įmonę, kuri yra labai gera, todėl pasitikėkite kitais be baimės. Būkite tikri ir malonūs, nes viskas, ką duosite, visuomet sugrįš. Tokiu būdu jūsų gyvenimas bus ramus, laimingas ir linksmas.

4. Jautrus ir užjaučiantis.

Jūs visada svajojote daryti didelius dalykus, todėl jūs tapote labai maloniu asmeniu, kuris paprastai sutelkia dėmesį į kitų žmonių poreikius.

Kartais jūs nepakankamai ilsitės arba nepaliekate laiko, kad patenkintumėte savo norus ir poreikius. Daug kartų jūs sukūrėte savo įvaizdį su kitų žodžiais, kas yra negerai, ir būtent tai yra jūsų užduotis: atpažinti savo svarbą, talentus ir vertę.

Jūs esate asmuo, turintis puikių savybių ir jausmų! Galėsite juos ištirti, naudoti ir siųsti įvairiems šaltiniams.

Padėti kitiems yra taip, tai yra jūsų prigimtyje, bet … Kartais tiesiog reikia galvoti apie save ir savo asmeninę laimę.

5. Nemalonus ir smalsus.

Jūs esate kilnus, smalsus ir labai objektyvus žmogus, ir nors esate gana draugiškas ir sugebate palaikyti pokalbį, jūs norite likti su savo artimaisiais arba tiesiog praleisti laiką vieni.

Visas galvų srautas teka per galvą, todėl kartais kenčiate nuo nemigos ir streso.

Jūsų pagrindinė užduotis yra pasitikėti daugiau intuicijos (širdies balsas), nes kuo daugiau tai padarysite, tuo greičiau pašalinsite kliūtis, kurios neleis pasiekti tikrosios laimės.

Atminkite, kad jei leisite, kad jūsų širdis būtų jūsų kompasas, jūsų proto žemėlapis ir jūsų siela, jūs niekada nepalūšite!

6. Harmoningas ir malonus.

Jūs vertinate taiką ir žinote, kaip mėgautis paprastais gyvenimo malonumais: ramiu savaitgaliu namuose žiūrite filmus, susitinkate parke su šeima ar draugais, geriate puodelį kavos mažoje kavinėje.

Jūs esate labai protingas ir patyręs žmogus, todėl norite pabėgti nuo pasaulio konfliktų ir šurmulio.

Jūs daug laiko praleidžiate galvodami apie ateitį, kuri sukelia daug nerimo ir tai yra jūsų problema.

Kiek kartų jūs sugadinote gerą dieną galvodami apie tai, kas niekada neįvyko?! Neleisk, kad neigiamos mintys užvaldytų jūsų gyvenimą. Jūs esate jo šeimininkas. Būkite laimingi!

Ar sutinkate su aprašymu?

Šaltinis

Komentarai

Reklama