Gydytojas, išklausęs moters skundų ir ją apžiūrėjęs, tik šyptelėjo ir liepė ruoštis


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Ana Sergejevna buvo pasimetusi – ji nesuprato, ką jai sako gydytojai. Šiandien rytą jai pasidarė bloga – pradėjo skaudėti pilvą. Ir taip smarkiai, kad ji suprato – iki poliklinikos ji nenueis, reikia kviesti greitąją pagalbą. Gydytojas, išklausęs skundus ir ją apžiūrėjęs, tik nusišypsojo ir liepė ruoštis.

Ana Sergejevna labai nustebo, pamačiusi, kad greitoji pagalba įvažiavo į gimdymo namų teritoriją, tačiau didžiausia staigmena jos dar laukė – priėmimo skyriaus gydytojas, apžiūrėjęs ją, pasakė, kad mažylis jau tuoj gims ir jiems reikia kaip galima greičiau patekti į gimdymo kambarį. Moteriai prasidėjo isterija:

Kas čia per juokeliai? Koks gimdymas, daktare? Man jau metai, kai klimaksas prasidėjo. Padėkite man, juk man iš tikrųjų skauda.

Atėjo laikas gydytojui nustebti – jis nesitikėjo, kad būsimoji mama gali nežinoti apie savo nėštumą. Nors, tai galima buvo paaiškinti jos viršsvoriu ir vaikų neturėjimu. Bet aiškintis jau nebuvo kada – jau pasirodė galvutė, laiko nebėra ne tik apžiūrai, bet ir pokalbiams.

Aną Sergejevną nuvežė į gimdymo kambarį ir po keleto minučių į pasaulį atėjo stiprus berniukas, kuris iškart „uždainavo bosu“. Kol vaikų gydytojai apžiūrinėjo mažylį, akušerė kažką pasakė gydytojui, o Ana Sergejevna vėl pajautė skausmą. O dar po keleto minučių, besivydama broliuką, į pasaulį atėjo ir mergytė.

Ana Sergejevna visą tą laiką buvo lyg nesava ir tiesiog tyliai darė, ką liepė medicinos personalas.

Gydytojai net susirūpino jos psichologine būkle – juk ne juokai, kai prieš valandą net nenutuokė apie nėštumą, ir staiga tapo dvynių mama.

Tačiau jų nuogąstavimai nepasitvirtino – maždaug po pusvalandžio, kai baigėsi gimdymas, moteris paprašė parodyti mažylius ir apsiverkė. Iš džiaugsmo. Ir tuo pačiu metu laukiamajame iš džiaugsmo verkė tik ką „iškeptas“ tėtis.

Juk ne juokai – dvidešimt metų bandyti susilaukti vaiko, susitaikyti su nesėkme ir sužinoti, kad dabar yra ir sūnus, ir dukra.

Komentarai

Reklama