Ši mergina pagimdė vaiką tokiu būdu, kokiu negimdė dar nei viena moteris


Patinka? Duok Like!
[fblike]

 

Malina ir Klasas iš Geteborgo gali save vadinti laimingiausia pora žemėje. Tai, kas jiems nutiko, yra tikras stebuklas!

Pora senai kartu ir labai myli vienas kitą. Tačiau viena aplinkybė trukdė jiems tapti pilnaverte šeima. Jie neturėjo vaikučių, todėl kad Malina turėjo retą įgimtą anomaliją. Ji gimė be gimdos, todėl negali turėti vaikų.

Tokioms poroms buvo tik vienas būdas, tai surogatinės motinos išnešiotas mažylis. Tačiau medicina nestovi vietoje ir neseniai tokioms moterims atsirado šansas pačioms pagimdyti vaiką.

„Tai naujas puslapis medicinoje. Juk dar niekur nieko apie tai neparašyta“,- sako profesorius.

Viename Geteborgo universitetų grupė atliko eksperimentą. Buvo atrinktos 9 moterys, kurios gimė be gimdos arba ji buvo pašalinta dėl gimdos kaklelio vėžio. Malina transplantavo jos 60-metės giminaitės gimdą. Ji turi 2 vaikus ir 4 anūkus. Ji iškart sutiko, todėl kad žinojo, kaip tai svarbu Malinai.

Malinai gimdos persodinimo operacija pavyko sėkmingai, taip pat ir pas kitas moteris viskas praėjo be komplikacijų. Tačiau gydytojai nebuvo įsitikinę, kad moterys galės pastoti.

Po metų Malina pasakė vyrui laimingą naujieną. Ji buvo nėščia, nėštumo eiga buvo normali. Kad nerizikuotų, gydytojai atliko cezario pjūvį ir pasaulį išvydo sveikutėlis mažylis.

Jį pavadino Vincentu. Mama ir mažylis jaučiasi gerai.

Malina labai laiminga! Juk išsipildė jos pati didžiausia svajonė.

Po to tapo žinoma, kad pastojo dar dvi moterys. Taigi, dabar moterys su panašiomis problemomis gavo šansą tapti laimingomis motinomis.

Šiandien medicina vis labiau ir labiau mus stebina. Jei jus nustebino ši istorija, papasakok ją savo draugams

Tai jums tikrai patiks!

Komentarai

Reklama