Motina atsisakė savo kūdikio, nes jis gimė tamsiaodis. Palikto berniuko istorija


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Motina paliko kūdikį gimdymo namuose, vos pamačiusi, kad jis gimė tamsiaodis. Vienas mažylių kambarys sužadino dėmesį. Berniukas buvo visiškai sveikas, gimė tikras galiūnas, bet jo oda buvo tamsi. Moteris, pagimdžiusi berniuką, išsigando ir iškart parašė atsisakymą. Ji nenorėjo, kad jos išdavystė atsiskleistų.

Ji sumelavo savo gyvenimo draugui, kad vaikelis neišgyveno ir ramia sąžine išvyko iš gimdymo namų viena. Berniuką medicinos seserys pavadino Marku.

Vaikutis gerai valgė, greitai priaugo svorio, buvo labai mielas ir ramus mažylis, gugavo savo kalba ir visiems šypsojosi.

Pas paliktus vaikučius retai kas ateina, maitina kas tris valandas ir retai paima ant rankų.

Vieną dieną prieš pervedant mažyli į kūdikių namus Markas labai rėkė, bet medicinos personalas nekreipė dėmesio į vaikelio riksmus. Vaikų daug, visų nepaguosi.

Prieš naktį vaikelis nustojo rėkęs r tik tyliai knirkė. Jei būtų mama šalia, ji būtų iškart pastebėjusi, kad vaikeliui kažkas baisaus nutiko.

Ir tik kai atėjo laikas eilinį kartą maitinti kūdikius, neseniai dirbanti medicinos sesuo pastebėjo, kad vaikelis į nieką nereaguoja ir mažylį skubos tvarka nuvežė į reanimaciją.

Jam prasidėjo asfiksija, gydytojai prijungė mažylį prie deguonies aparato.

Berniukas buvo labai sunkioje būklėje, bet išgyveno.

Dar pora valandų, ir būtų neišgelbėję. Matyt ten, danguje, kažkas globojo juoduką nelaimėlį.

Medicinos sesuo Albina aplankė mažylį per savo išeigines. Jis taip sujaudino jos sielą, ji niekaip negalėjo pamiršti jo bejėgiško žvilgsnio ir sunkios būklės.

Po kurio laiko berniuko savijauta jau pagerėjo ir jis buvo ruošiamas perduoti į kūdikių namus.

Alia įkalbėjo vyrą įsivaikinti šį mažylį. Savų vaikų jie neturėjo, o šis atvejis pasirodė jai pažįstamas. Vyras ilgai priešinosi:

— KAM mums juodaodis vaikas? Palik jį, tegu jį įsivaikina jo rasės žmonės.

Bet Alia sugebėjo įkalbėti vyrą.

Besimokydami įvaikintojų mokykloje ir tikrindamiesi sveikatą, jie jau padavė dokumentus vaiko globai. Sprendimo reikėjo laukti savaitę/ Ir pagaliau, jie jau galėjo pasiimti Marką namo.

Biologinė berniuko mama taip ir nepasirodė ligoninėje. Ji dar turėjo galimybę pasiimti berniuką, bet nepasinaudojo ja.

Albina išėjo į dekretines vaiko priežiūros atostogas ir jautėsi visiškai laiminga. Tokiu būdu tamsiaodis berniukas atrado šeimą, viltį laimingą ateitį ir meilę.

O dar po pusmečio Albina sužinojo, kad laukiasi. Ir tai nutiko po trijų metų nesėkmingo gydymosi nuo nevaisingumo.

Taip… tikrai, kažkas ten, danguje, žaidžia mūsų likimais, tikrindamas mūsų tvirtumą, gerumą ir sugebėjimą mylėti.

Komentarai

Reklama