Moteris metus pragyveno totalioje ekonomijoje ir praturtėjo


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Žurnalistė Mišelė Makgo nusprendė atlikti finansinį eksperimentą. Ji atsisakė nebūtinų išlaidų 1 metams ir leido lėšas tik tiems dalykams, be kurių ji negalėtų gyventi.

Būtinos išlaidos buvo tokios: paskolos mokėjimas, draudimas ir komunalinės paslaugos, finansinė pagalba tėvams, labdaringi pervedimai, ryšio paslaugų apmokėjimas. Taip pat į būtinas išlaidas moteris įtraukė išlaidas maistui, higienos priemonėms ir buitinei chemijai.

Anksčiau žurnalistė praktiškai nieko negamindavo, bet jai teko išmokti.

Ji atsisakė vizitų į grožio salonus, kinoteatrus ir barus. Moteris nepirko dekoratyvinės kosmetikos, kuro automobiliui,  o taip pat nustojo vaikščioti į sporto salę.

Drabužius ji nešiojo iki tol, kol jie praktiškai neimdavo plyšti.

Keletą kartų ji vos nemetė eksperimento, bet laiku suėmė save į rankas ir tęsė. Per metus jai pavyko sutaupyti beveik 23000 dolerių, šios lėšos buvo panaudotos išankstiniam paskolos apmokėjimui.

Makgo papasakojo, kad per tuos metus pilnai peržiūrėjo požiūrį į išlaidas. Ji protingai leis lėšas, bet prie totalios ekonomijos daugiau negrįš.

Vietoj atostogų moteris kelis kartus ištrūko už miesto su palapine, o ėjimus į kiną ir teatrą pakeitė nemokamomis parodomis.

Iškart po eksperimento baigimo moteris nusivedė visą savo šeimą ir draugus į barą ir apmokėjo sąskaitą.

Komentarai

Reklama