Lenkų aiškiaregis perspėja: netrukus reikės slėptis bunkeryje. Apie būsimą visuotinį konfliktą Krzysztofas sako…


Patinka? Duok Like!
[fblike]

2021 m. balandžio 9 d. mylimas lenkų aiškiaregis ponas Krzysztofas Jackowskis pasirodė eteryje su nauju vaizdo įrašu, kurio pavadinimas skamba bauginančiai: pasirengimo būsena. Tada, kaip matyti iš pavadinimo, parapsichologas transliacijos pabaigoje bendrai paaiškino, kam reikia pasiruošti, jei ne tiesiogiai siūlo „eiti į bunkerį“, bet užsiminė apie neišvengiamą tokių įvykių poreikį ir numatoma būtinybę.

Pagrindinis klausimas, kuriuo žiūrovai kankino Krzysztofa, buvo pasaulio pabaigos klausimas – tai yra, kada jis ateis ir kaip? Būdamas jautrus (sensityvu), o ne eschatologas, Krzysztofas tiesiogiai nekalbėjo apie pasaulio pabaigą, tačiau prisiminė savo prognozę 2019 m. vasarą, tai yra, kad 2019 m. bus paskutiniai įprasti metai ir kad ateinantys 3,5 m. bus lyg pasauliniai šokiai, pagal kažkieno dūdelę , kurio metu kiekvieni kiti metai bus vis blogesni nei ankstesni.

Taip iš tikrųjų dabar ir vyksta: jei 2020 m. pavasarį visa žiniasklaida apie tai ir kalbėjo, tik apie karūną, tai dabar visa žiniasklaida kalba apie Trečiojo pasaulinio karo perspektyvą. Ir tai tik prasidėjo antri metai nuo trijų su puse, pranašautų! Todėl galima pagalvoti, kad dabar gyvename tik pirmajame ketvirtyje, šių metų, o pagrindiniai pasaulio nuotykiai dar laukia.

Apie būsimą visuotinį konfliktą Krzysztofas sako (59:40): …

Man susidarė įspūdis, kad egzistuoja tam tikras visuotinis planas, kurį kadaise priėmė visos NATO šalys, tačiau dabar JK ir kai kurios ES šalys jau atsisako jame dalyvauti, tačiau Prancūzija, Vokietija ir JAV reikalauja. Paradoksalu, bet man susidarė įspūdis, kad šioje situacijoje daug kas priklauso nuo Lenkijos. Jei Lenkija pakeis savo poziciją, daug ko gali neįvykti, tačiau Lenkija neatsisakys savo ankstesnių įsipareigojimų…. Krzysztofas nieko daugiau apie šį pasaulinį planą nepasako, tačiau patikslina, kad „Lenkija yra budėjimo režime“, ir nupiešia Lenkijos žemėlapį, kur užpavėsintos teritorijos rodo teritorijas, tiesiogiai susijusias su minėto plano įgyvendinimu:

Apie būsimą pasaulio konfliktą Krzysztofas sako, kad jis prasidės tarsi dviejose vietose vienu metu, tačiau iš tikrųjų abu šie epizodai taps vieno scenarijaus dalimi. Konfliktas greičiausiai bus pradėtas jūroje, kur kai kurie lėktuvai puola „kažką plūduriuojančio“.

Tai yra, galima pagalvoti, kad tai bus laivas arba naftos platforma. Parapsichologas šios vietos neįvardija, tik siūlo, kad jūra gali būti Juodoji, tačiau tuo pat metu nei lėktuvai, nei laivas jokiu būdu nebus susiję su įvykiais aplink Ukrainą. Kai tai atsitiks, Krzysztofas rekomenduoja „apsisaugoti ir apsirūpinti atsargomis“.

Šaltinis: https://paranormal.lt/netrukus-reikes-sleptis-bunkeryje

Komentarai

Reklama