Ji ieškojo turtingo vyro, kol sulaukė bankininko atsakymo, kuris atima žadą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Ši mergina ieškojo turtingo vyro, pasinaudodama viena iš pažinčių svetainių. Savo skelbime ji išdėstė štai tokius reikalavimus, kuriuos turi atitikti būsimasis vyras.

“Aš nesiruošiu meluoti, kokios pažinties ieškau šioje pažinčių svetainėje. Šiais metais man suėjo 25-eri metai ir aš esu labai patraukli. Tai pat turiu gerą skonį stiliui. Aš noriu ištekėti už vyro, kuris uždirba bent 500 000 dolerių per metus. Jūs galite pagalvoti, kad aš esu savanaudė, tačiau ne, tai netiesa. Jums reikai suprasti tai, kad pavyzdžiui Niujorke žmogus uždirbantis vieną milijoną per metus yra priskiriamas vidutinei klasei. Todėl aš nenoriu jaustis lyg kokia elgeta.

Mano sąlygos nėra jau tokios neįgyvendinamos. Ar šioje svetainėje yra žmonių, kurie uždirba 500 tūkstančių ir daugiau per metus? Ar visi tokie vyrai jau vedę? Dar vienas klausimas: “Ką man reikia padaryti, kad ištekėčiau už tokio vyro kaip tu?“

Su visais vyrais, kuriais aš susitikinėjau, jie neuždirba nei 250 tūkstančių per metus. Man tai atrodo mažoka… Taip pat ar gali atsakyti į keletą klausimų, kurie domina mane:

1. Kur Jūs turtuoliai mėgstate leisti laiką, kad galėčiau su Jumis susipažinti? (Mėgstami barai, restoranai, sporto klubai, pageidautina su adresais)

2. Kokio amžiaus moterys vyrus traukia labiausiai?

3. Kodėl visų turtingų vyrų žmonos tokios baisios?

4. Kaip Jūs sužinote, kad būtent ši mergina skirta Jums? Tik merginos rolė manęs nedomina, aš noriu ištekėti.

Labai laukiu tavo žinutės.“

Vieno JAV banko darbuotojas merginai atrašė štai taip:

“Brangi, gražuole!

Aš perskaičiau tavo prisitatymą pažinčių svetainėje su dideliu susidomėjimu. Turbūt yra ne viena mergina, kuri mąsto taip kaip tu. Pažvelkime į tavo situacija iš investavimo perspektyvos.

Mano metinis uždarbis yra daugiau nei 500 tūkstančių dolerių per metus. Tai būtent tai, ko tu ieška. Tiesa, aš net nenoriu gaišti laiko su tavimi. Kaip verslininkas, galiu pasakyti, kad vesti tave yra visiškai blogas sprendimas. Viskas labai paprasta ir tuoj aš tau paaiškinsiu kodėl.

Tai ką tu nori padaryti yra mainai, tu duodi “grožį“, aš pinigus. Subjektas A siūlo grožį, o subjektas B už jį sumoka. Atrodo kaip ir logiška.

Nepaisant to yra viena didelė problema… Tavo grožis palaipsniui išnyks, o mano pinigai tai nedings jokių pateisinamų priežasčių.

Jeigu šnekėtume ekonominiais terminais, tai mano akcijos kils, o tavo kris… Juk tai visiškai blogas verslo sprendimas.

Esmė tame, kad vėliau tu tapsi nebe tokia patraukli ir investuoti į tave nesinori… Taip, galbūt tai skamba ir žiauriai, bet pagalvok ir iš mano pusės.

Žmonės, kurie uždirba 500 tūkstančių per metus, tikrai nėra kvailiai. Taip, jie norės su tavimi susitikti, bet jie tikrai tavęs neves. Aš nuoširdžiai tau siūlau pagalvoti, kaip pačiai užsidirbti tuos pinigus, o ne ieškoti turtingo vyro.

Tikiuosi mano atsakymai tau bus naudingi.“

Komentarai

Reklama