Benamiu persirengęs milijonierius pabandė įeiti į restoraną. Administracija iškart reagavo


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Mokykloje mus mokė, kad išvaizda nėra svarbiausia. Tačiau vėliau paaiškėjo, kad apranga – svarbus statuso požymis. Jeigu neatrodote reprezentatyviai, jūsų gali nepriimti į darbą ir netgi neįleisti į restoraną. Žinomas „YouTube“ tinklaraštininkas Kobis Persinas pabandė atlikti eksperimentą, kurio rezultatais pasidalino internete.

Vaikinas persirengė benamiu ir atėjo į brangų restoraną, kad patikrintų, kaip į jį reaguos personalas. Prie įėjimo Kobį pasitiko administratorius.

Sveiki! Ar turėtumėte laisvą staliuką man ir mano draugui Ronaldo?

Atleiskite, bet negalime jūsų įleisti. Ši vieta jums neįperkama!

Vaikinas paprašė, kad duotų jam meniu. Bet administratorius atsakė, kad negali jo aptarnauti, ir patarė nueiti pavalgyti į „McDonald‘s“ restoraną. Kobio žodžiai, kad jis turi pinigų, administratoriaus neįtikino.

Restorano darbuotojas netgi neleido vaikinui ilgai stovėti šalia įstaigos. Tad jis šiek tiek pasitraukė, kad galėtų paskambinti savo draugui.

Ronaldo, gali atvažiuoti dabar. Jis mane išvarė!

Staiga privažiuoja prabangus „Rolls-Royce“ kabrioletas.

Iš jo išlipa vyras, kuris ištraukia iš bagažinės lagaminėlį ir perduoda jį Kobiui.

Kobis jam padėkoja ir atidaro lagaminą administratoriui po nosimi. Jo viduje – 1 000 000 JAV dolerių. „Benamis“ sako, kad kvaila vertinti žmogų tik pagal jo išvaizdą.

Galėčiau įsigyti šią įstaigą ir tave atleisti. Bet tau pasisekė!

Kobis ir Ronaldo sėda į automobilį ir išvažiuoja. Smulkmenas galite sužinoti pažiūrėję žemiau pateikiamą vaizdo įrašą.

Beje, tai ne pirmas toks Kobio eksperimentas. Jis jau buvo persirengęs benamiu ir išėjęs į gatvę, kad paprašytų žmonių mobiliojo telefono paskambinti. Visi praeidavo pro šalį, tik vienas vaikinas sustojo jam padėti.

Šis vaikinas atliko labai vertingą socialinį eksperimentą. Pasidalinkite šiuo straipsniu su draugais, kad jie galbūt pakeistų savo požiūrį į kai kuriuos žmones ir dalykus gyvenime.

vmarkus.lt

Komentarai

Reklama