Alpinistai rado kalnuose šeimą, gyvenančią 80 metų be civilizacijos. Kas jų lauks dabar?


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Mūsų straipsnio herojai šiandien per visą savo gyvenimą nėra matę televizoriaus ir nieko nežino apie skrydžius į kosmosą. Nepaisant žmogiškojo progreso masto, ši turkų šeima nori gyventi atskirai nuo likusio pasaulio.

Kartą per kopimą į kalną grupė alpinistų atėjo į nuošalų namą, nutolusį nuo civilizacijos. Paaiškėjo, kad viduje kažkas gyveno. Patys gyventojai jaudinosi pamatę įsibrovėlį ir net bandė slėptis, tačiau pažintis vis dėlto įvyko.

Namas tai pačiai šeimai priklausė maždaug tris šimtus metų, o pastaruosius 80 jo visai nebuvo palikę. Taigi iš dešimties vaikų pusė jau seniai išvyko iš čia, praradę ryšį su tėvais, o likę gyvena čia, todėl viskas, ką jie matė savo akimis, buvo kalnas ir būstas.

Artimiausias kaimas yra įsikūręs pėsčiomis nuo straipsnio herojų ir kartas nuo karto vykdo tokias keliones, kad iš drabužių ir batų keistų vilną ir mėsą. Turkai turi savo ekonomiką – karvę, avis ir viščiukus, todėl jie valgo natūralius produktus.

Keista, bet nė vienas iš vietinių gyventojų nėra susipažinęs su televizija ir internetu. Visa tai, ką jie turi iš civilizacijos paveldo, yra saulės baterija savo namams šildyti, kuria jie taip pat prekiavo. Kalnų gyventojai neša vandenį iš upės už kelių kilometrų nuo čia, o žiemą naudoja sniegą.

Beje, kai alpinistai tinkle pasidalino tomis šios šeimos sąlygomis, jos vyresniems nariams pavyko gauti pinigines išmokas, kad jie pagaliau turėjo galimybę nusipirkti viską, ko reikia.

Komentarai

Reklama