Žolė, kuri 100 kartų stipresnė už chemoterapinius vaistus ir vėžį sunaikina per 2 dienas


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Neįtikėtina nauda!

Tikriausiai esate girdėję apie kiaulpienių žiedus, kurios dažnai auga soduose ar parkuose. Jos atrodo gražiai, todėl nenuostabu, kad jos dažnai naudojamos mūsų soduose, kaip papuošimas, refa.lt

Bet ar žinote, kad be grožio, kiaulpienės turi didelių gydomųjų savybių, apie kuriuos nutyli gydytojai… Tik, žolininkai apie tai gali drąsiai kalbėti, nes žino, kad tai vaistas pigus ir galima gauti, bet kokiu paros metu, kaip ir pelyną.  Nuo ko gali padėti kiaulpienės: padeda išlaikyti sveikus kaulus ir odą prieš gydant anemiją ir geltą, kiaulpienės iš tikrųjų daro stebuklus visai sveikatai. Įdomu tai, pasirodo, kad jos suduoda galingą smūgį sveikatai, ypač, kai kalbama apie vėžį. Tačiau prieš pradėdami kalbėti apie kovą su vėžio savybes, pirmiausia pakalbėkime apie kitų ligų gydymo naudą.

Pagerina kaulų sveiktą, paklausite kodėl? Gydytojas to nepasakys…

Kiaulpienėse yra gausu kalcio, maistinių medžiagų, kurios yra naudingom kaulų augimui ir stiprinimui. Jų antioksidacinis sudėtis padeda apsaugoti kaulus nuo amžiaus esamų pakitimų. Tai, pirmyn esantys kaime, vienkiemiuos į laukus…. ech vaisto kaina nulis, o verte auksinė. Turtingi tie, kurie turi laukus… Žinoma, nepamirškime ir tai, kad vartokime tik be chemikalų esančias kiaulpienes.

Žengiame toliau, o ką mes turime… pasirodo gydo kepenų sutrikimus.

Kiaulpienėse esantys antioksidantai užtikrina tinkamą kepenų funkcionavimą ir apsaugo nuo senėjimo. Taip pat, padeda išlaikyti tinkamą tulžies srautą, skatina virškinimą ir kepenis. Visada gyvenantys žmonės kaime, esantys soduose pasidarykite salotas iš šių nuostabių vitaminų… argi sunku? Na žinoma, parduotuvė arčiau… o nauda milžiniškai skirtina. Jūsų virškinom traktas pradės dirbti, kaip traktorius, nereiks nei virškinimo fermentų iš parduotuvės… Tai, patarimas, vertas jūsų sveikatos, o mes duodame jį nemokamai.

Trečioje vietoje, kas, kaip manote? Ogi, diabeto kontrolė.

Kiaulpienių sultys stimuliuoja insulino gamybą, dėl kurio sumažėja cukraus kiekis kraujyje. Kadangi kiaulpienės veikia, kaip natūralus diuretikas (kas nežino, tai skatina vandens pasišalinimą iš organizmo), jie padidina šlapinimąsi sergantiems žmonėms cukriniu diabetu, padeda pašalinti cukraus perteklių iš organizmo… Norite visą gyvenimą leistis į save chemija, insuliną? Žinoma, farmacija trina rankomis, gauną “visą jo gyvenimą melžiamą karvę” pelnas garantuotas… bet ar tie vaistai gydo, ar tik lėtina simptomus, kur ateityje rezultatas bus, manau jums jau žinomas. Visada, ieškokite gydymo priežasties, o ne gydykite pasekmes… dar vienas jums aukso vertės patarimas, vertas aukso.

Apsaugo nuo anemijos, kaip manote, tai padės? Nepabandę nežinosite.

Kiaulpienių žiedų galvutė užpildyta geležimi, baltymais ir vitaminais, kiaulpienės padeda užkirsti kelią anemijai ir kontroliuoja jos būklę, jei jau ją turime. Tad, norite, trūksta geležies pirmyn į laukus… tai nekainuoja.

Gydo gelta

Gelta pasireiškia, kai mes turime reikalų su kepenimis, kurią sukelia tulžis, galiausiai patenka į kraują… ar kažkas panašaus. Tulžies perteklius pasireiškia per odą, todėl šiai ligai būdinga odos spalvos pakitimas. Kiaulpienės dirba, reguliuoja tulžies gamybą, skatina šlapimą ir šalina perteklių. Manau, šiuo klausymų, klausymų nebus.

Odos priežiūra

Kiaulpienių sultys padeda gydyti grybelines ir mikrobines infekcijas sukeliančias odos ligas. Sultys yra šarminės, kurios pripildytos fungicidinėmis, insekticidinėmis ir baktericidinėmis savybėmis. Jos gali būti naudojamos grybelių, egzemos, niežėjimo ir kitų odos ligų gydymui.

Kiaulpienės galia, galiausiai prieiname prie esminio dalyko, ar šis super augalas gali sunaikinti žmonijos nepagydomą ligą, vėžį? Nepabandę nesužinosime… Tai, ne vaistas, jis nekainuoja… gal ateityje uždraus… kas žino?! Gamta, geriausias gydytojas!

Pasirodo, ir gydytojai, žinoma tie protingesni, kurie domisi, kas auga gamtoje, o ne vaistinėse, tiek mokslininkai teigia, kad kiaulpienių šaknys yra 100 kartų veiksmingesnės nei įprasti chemoterapiniai vaistai. 72 metų amžiaus vėžiu serganti pacientė John DiCarlo pateko į pilną remisiją po keturių mėnesių kiaulpienių šaknų naudojimą!

Vienas iš svarbiausių kiaulpienių šaknų naudingų savybių yra tai, kad, jos kovoja ir žudo vėžines ląsteles, sveikos ląstelės išlieką sveikti. Tai labai svarbu, nes cheminės medžiagos taip pat veikia ir sveikąsias ląsteles.

Tai nuostabu, kad kiaulpienės šaknis gali pradėti naikinti vėžį jau per 2 dienas. Reguliarus vartojimas taip pat gali padėti išvengti vėžio rizikos.

Geriausias būdas mėgautis kiaulpienėmis

Kiaulpienių arbata

Ingredientai:

1 šaukštas plius 1 1/2 šaukšto džiovintos kiaulpienės šaknies;

2 puodeliai vandens;

1-2 šaukštai sviesto;

1 cinamono lazdelė (neprivaloma);

1 šaukštas džiovinto imbiero (neprivaloma);

vanilės ekstraktas pagal skonį (neprivaloma);

medus pagal skonį (neprivaloma).

Paruošimas:

1.Kaitinkite džiovintas kiaulpienių šaknis ant vidutinės ugnies, kol pasirodys aukso ruda spalva.

2.Įpilkite vandens ir papildomus ingredientus.

3.Leiskite užvirti.

4.Sumažinkite ugnį ir troškinkite dar pusvalandį.

5.Perkoškite ir gerkite.

Kam patiko šis straipsnis, pasidalinkite su kitais, vienas nemokamas pasidalinimas, gali būti, kam nors aukso vertės! O jeigu norite sužinoti, ko nepasako gydytojai prisijunkite prie mūsų! Pasaulio naujienos kitaip! 

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyroje, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Komentarai

Reklama