Vyras išgelbėjo laukinę gulbę, ir ji, dėkodama vis puola apkabinti savo gelbėtoją


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Ar jūs kada nors matėte programą „Gimęs tyrinėti“ ? Jos vedėjas, vardu Ričardas Vize, prieš porą metų pabuvojo specialioje gulbių fermoje (veisykloje). Ši unikali įstaiga yra Jungtinės Karalystės teritorijoje.

Vaikštinėdamas po fermą Ričardas pamatė labai gražią ir didingą gulbę. Paukštis nustebino visus šalia esančius savo didžiuliu pasitikėjimu žogumi. Vize ir gulbės kontaktas buvo nufilmuotas ir tapo bene emocingiausiu kontaktu žmogaus su gyvūnijos pasaulio atstovu per visą istoriją!

Pranešama, kad Ričardas norėjo padėti gulbei praeiti reabilitaciją. Paukštis labai smarkiai susitrenkė į aptvarą ir gavo traumą. Vize pakėlė paukštį, paėmęs jį ant rankų. Tą pat momentą jis pajautė, kaip plaka gulbės širdis. O pati baltoji gražuolė atsipalaidavo ir… apkabino Ričardą padėdama savo kaklą aplink Ričardo kaklą.  Vyras prisimena, kad tai buvo neapsakomas jausmas begalinio gulbės pasitikėjimo žmogumi.

Reikia pažymėti, kad toks elgesys tikrai stebina. Gulbės, žinoma, nėra agresyvūs plėšrūnai, bet tikrai sunku įtarti, kad jos gali būti tokios švelnios ir atviros žmonėms. Priešingai, jos visada pasirengusios ginti save ir ypač savo lizdus su vaikais tuo atveju, jei prie jų artinasi žmogus.

Tačiau šį kartą gulbė visai neparodė agresijos žmogui, netgi atvirkščiai, pasitikėjo juo. Matyt, paukščiui buvo taip gera ir saugu Ričardo rankose, kad ji, susijaudinusi, netgi apkabino jį.

Tai neįtikėtinai miela ir jausminga, tiesa? Ką jūs manote apie tai?

Komentarai