Štai kaip pašalinti papilomas, apgamus ir karpas vien natūraliomis priemonėmis


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Odos problemų atsiranda laikantis netinkamos dietos ir nesveiko gyvenimo būdo. Hormonų disbalansas, pernelyg didelis saulės aktyvumas ir lyderiaujantis nesveikas gyvenimo būdas taip pat yra šių problemų faktoriai.

Laimė, išeitis yra.

Papilomos

Tai – gerosios odos ataugėlės, kurių atsiranda krūtinės, akių vokų, kaklo ir pažastų srityje.

Suvilgykite vatos tamponą obuolių actu ir uždėkite ant vietos, kur yra papilomų. Tuomet nakčiai užtvirtinkite jį tvarsčiu. Po kelių dienų jos nukris.

Valgomosios sodos ir ricinos aliejaus mišinys taip pat padės atsikratyti odos papilomų. Vienodomis dalimis ingredientus maišykite, kol gausite pastą, tada uždėkite ant pažeistų vietų ir palikite kelioms valandoms. Kartokite procedūrą 3 kartus per dieną ir papilomos greitai pradings.

Arbatmedžio aliejus – dar vienas puikus būdas atsikratyti odos papilomų. Pamirkykite vatos tamponą vandenyje ir užlašinkite kelis lašus arbatmedžio aliejaus, tada uždėkite vatos tamponą ant reikiamos vietos. Kartokite procedūrą 3 kartus per dieną, kol pasieksite geriausių rezultatų.

Karpos

Karpų gali atsirasti visur, įskaitant ir genitalijas. Įprastai jas sukelia ŽPV virusas. Dažniausiai jos yra odos spalvos, mažos ir apvalios, jas šalina kriogeno arba salicilo rūgštimi.

Bet kitos gamtinės priemonės taip pat gali padėti.

Paimkite banano žievę ir įtrinkite į karpą kiekvieną naktį prieš miegą kelias savaites ir netrukus ji dings.

Kitas efektyvus metodas karpoms naikinti yra obuolių actas. Sumirkykite vatos tamponą obuolių acte ir uždėkite ant karpos, palikite visai dienai prieš uždėdami naują. Reguliarus šio metodo naudojimas sumažins karpų skaičių ir galiausiai jos nukris.

Česnakas – dar viena puiki priemonė nuo karpų. Išspauskite kelias česnako skilteles ir jų sultimis patrinkite karpas – kartokite procedūrą du kartus per dieną, kad pasiektumėte geriausių rezultatų.

Medus taip pat gali efektyviai pašalinti karpas – tiesiog įtrinkite medumi karpą ir apvyniokite tą vietą. Palikite nakčiai ir kartokite procedūrą, kol karpa nukris.

Apgamai

Perpjaukite česnako skiltelę per pusę ir uždėkite ant apgamo, bet nepamirškite patepti aplink vazelinu. Palikite česnaką 4 valandoms, tada nuplaukite dideliu keikiu vandens, kartokite procedūrą kiekvieną dieną.

Dar vienas variantas – valgomosios sodos ir ricinos aliejaus mišinys. Padarykite pastą iš šių ingredientų ir užtepkite ant apgamo, tada uždenkite tvarsčiu ir palikite nakčiai.

Ryte nuplaukite šią vietą ir kartokite procedūrą kasnakt prieš eidami miegoti.

Šaltinis

Komentarai

Reklama