Ką apie žmogų gali pasakyti jo nosis?


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Pasirodo, žmogaus nosis gali daug ką pasakyti apie jos savininką. Šį faktą nuodugniai ištyrė Izraelio mokslininkas Abraomas Talmira. Jo tyrimai buvo paskelbti specializuotoje publikacijoje apie kaukolės smegeninės dalies chirurgiją. Jose išsamiai nagrinėjamos egzistuojančios nosies formos. Iš kurių galima išskirti aštuonias pagrindines:

Didelė nosis (Nubijos nosis)

Ji išsiskiria savo dydžiu. Nosies tiltas praktiškai be vingių, besibaigiantis nuleistu galu. Žmonės, turintys Nubijos nosis, yra dideli optimistai. Jei reikia, yra pasiruošę ištiesti pagalbos ranką. Draugiški, malonūs bendraujant, jie gali rasti išeitį beveik iš bet kokios situacijos.

Graikiška nosis

Nosies forma gavo savo pavadinimą dėl panašumo į graikų skulptūrų formas. Asmuo, turintis tokį nosies profilį nemėgsta būti dėmesio centre. Iš prigimties jis yra uždaras, todėl jam sunku atvirai išreikšti savo jausmus. Tačiau tokie žmonės gali būti labai ištikimi draugai.

Snapo formos nosis (kumpa nosis)

Jos forma panaši į paukščio snapelį. Išlenkta nosies linija, pasibaigianti žemyn nukreiptu galu. Jų savininkai yra pavydėtinai pasiaukojantys asmenys. Savo gyvenime jie yra pasirengę daug paaukoti, jei kažko labai trokšta.

Arkos formos nosis

Tai yra kumpa nosis su ryškiai smailiu galu. Jų savininkai yra sąžiningi ir atviri. Nuostabūs vadovai, jie pasiekia savo tikslų.

Bulvės formos nosis

Nedidelė, tvarkinga nosis. Jos forma yra laikoma labiausiai paplitusia. Jų savininkai yra linkę priimti staigius sprendimus, dėl to sukelia sumišimą aplinkiniams. Apdovanoti stipriu charakteriu. Nemėgsta ilgai samprotauti, nedelsdami pereina prie reikalų.

Tiesi nosis

Ši rūšis dažniausiai pasitaiko Azijos šalyse. Praktiškai tobulų linijų su plačiais sinusais. Toks žmogus yra pikto temperamento. Jį labai lengvai galima išvesti iš kantrybės.

Gumbuota nosis (įgaubta)

Šios rūšies nosys turi nedidėlį gumbelį. Tokias nosis turi jautrūs, lengvai pažeidžiami žmonės. Jie yra dosnūs, pasiruošę padėti visiems ir visur, sprendžiant kitų žmonių problemas.

Kreiva nosis

Nepaisant nesipampatiškos išvaiždos, žmogus turintis tokios nosies formą yra labai kantrus, mylintis ir minkšto charakterio. Jie tampa ištikimais draugais ir gyvenimo palydovais. Jeigu jie pradeda kažką daryti, pilnai pasineria į darbus.

Komentarai

Reklama