Japonų metodas, kaip atsikratyti pilvo ir išsitiesinti nugarą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Vis daugiau žmonių dirba sėdimus darbus ir labiau tarp jų plinta su stuburu susijusios problemos. Maždaug prieš dešimtmetį japonų gydytojas Fikucudzi sukūrė paprastą, bet efektyvų kūno korekcijos metodą. Jis padeda atsikratyti sudribusio pilvo ir sugrąžina skeletui natūralią padėtį.

Skirkite vos penkias minutes per dieną ir jūsų kūno matmenys pastebimai pasikeis – liemuo taps plonesnis, o nugara tiesesnė.

Pirmąkart paskelbus apie šį metodą, knyga sulaukė milžiniškos sėkmės – buvo parduota daugiau kaip 6 milijonai knygos egzempliorių, bet visą technikos esmę galima perteikti vos keliais sakiniais ir rekomendacijomis:

1. Susukite iš rankšluosčio kietą volelį, ne trumpesnį kaip 40 cm ilgio ir 7-10 cm pločio. Perriškite jį, kad neišsivyniotų.

2. Atsisėskite ant tvirto horizontalaus paviršiaus (minkšta lova netiks, geriau – kušetė, masažo stalas arba tiesiog ant grindų patiestas jogos kilimėlį), pasidėkite volelį už savęs.

3. Atsargiai atsigulkite ant nugaros, prilaikydami volelį taip, kad jis atsidurtų po juosmeniu, virš užpakalio. Tai labai svarbus momentas.

4. Išskėskite kojas į pečių plotį ir „šleivai“ sulieskite pėdas – taip, kad nykščiai liestųsi, o kulnai būtų 20-25 cm atstumu vienas nuo kito.

5. Ištieskite rankas virš galvos, pasukite delnus žemyn ir sujunkite mažylius pirštus.

6. Įdėmiai stebėkite, kad kojų nykščiai ir rankų mažyliai pirštai liestų vienas kitą.

7. Gulėkite tokioje padėtyje 5 minutes. Atsistokite atsargiai, nes pratimo metu kaulai ir sąnariai šiek tiek pajuda.

Jeigu viską darysite teisingai, pajusite, kaip jūsų skeletas pradeda grįžti į natūralią padėtį ir išsitiesia. Pilvas palaipsniui įsitrauks, vidaus organai susistatys į jiems patogesnę padėtį.

Pradžioje išbūti 5 minutes tokioje padėtyje gana sudėtinga, todėl pradėkite nuo trumpiausio – 2-3 minučių intervalo. Rezultatus pastebėsite jau po mėnesio! Tai nuostabi stuburo stiprinimo alternatyva fiziniams pratimams. Išbandykite ir jūsų nugara jums padėkos!

Komentarai

Reklama