Filipinų tarnaitė buvo pririšta prie medžio už aplaidumą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Skandalas su Filipinų tarnaitė kuri buvo nubausta namu, kuriuose ji dirbo šeimininku atskleidė, kad šiais laikas namų darbuotojai turtinguose namuose dažnai yra negerbiami ir su jais elgiamasi siaubingai.

Filipinų namų tvarkytojos visame pasaulyje yra žinomos kaip vienos iš geriausiu ir sąžiningiausiu. Jas vertina ir giria daugelis turtingu pasaulio šeimų.

Tačiau kartais kai kurie užmiršta, kad ju namų tvarkytojai irgi yra žmonės ir elgiasi su jais neadekvačiai ir žiauriai. Vienas toks atvejis nutiko Saudo Arabijoje. Dirbusi vienoje iš vietiniu turtingu šeimu namuose tvarkytoja, filipinietė Lavli Akosta Baruela buvo žiauriai nubausta namo šeimininko už savo nepastabumą. Mergina paliko prabangu baldą laukė, todėl šeimininkas nusprendė ja žiauriai nubausti pririšdamas ja prie medžio saulėkaitoje, teigdamas, kad tai yra bausme už palikta daiktą.

Tikriausiai niekas ir nebutu sužinojęs apie ši įvyki, jeigu ne Lavli kolegos kurie nufotografavo ši žiauru poelgį ir išplatino jį socialiniuose tinkluose.

Filipinų užsienio ministeriją neliko abejinga ir tučtuojau išplatino pranešimą kuriame teigė, kad ši situacija yra jiems jau žinoma ir jie pasiruošė padėti Lavli. Netrukus buvo pranešta, kad Lavli grįžo į gimtąją Manylą, kur jos laukė šeima ir du jos vaikai.

Lavli kolegos kurie išplatino nuotraukas socialiniuose tinkluose vėliau papasakojo, kad ju atžvilgi irgi nekarta buvo taikytas fizinis smurtas už mažiausius prasižengimus.

Grįžusi namo Lavli dėkoju visiems kurie ja palaikė ir padėjo grįžti atgal namo. Tačiau ji pareiškė susirūpinimą savo kolegomis kurie liko dirti toliau tuose namuose.

Komentarai

Reklama