Tikras vyras ateis į tavo gyvenimą po didelės tavo klaidos


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Kartą tu sutiksi tą, kurį tiesiog pajausi. Tu nesikraustysi iš proto, tavo jausmai bus užtikrinti, tavo širdis neskaudės vien apie jį pagalvojus.

Tau nereikės jį sekti socialiniuose tinkluose, kad žinotum, kur yra jis ir su kuo. Tu neanalizuosi naktimis kiekvieną jo poelgį. Tau nereikės susilaikyti nuo to, ką nori pasakyti, tvardyti ir laikyti baimėje savo meilę, kurią tu jam jauti. Tau nereikės laukti kažkokio ženklo iš viršaus ar tinkamo laiko, kad būtum šalia jo.

Vietoj to, jo ketinimai bus maksimaliai aiškūs. Jis pasinaudos kiekvienu šansu tam, kad parodytų, kiek daug tu jam reiški – kiekviename apgalvotame ir nereikšmingame poelgyje. Jis norės su tavimi praleisti laiką, surasti tau laiko. Jis bus pasirengęs būti su tavimi, lyg jis ieškojo tavęs visą savo gyvenimą. Kartą tu sutiksi tą, kuris privers tave vėl patikėti meile.

Tu pamilsi tuomet, kuomet neieškosi meilės. Kai tavo širdis bus tuščia po tų, kurie tave stipriai įskaudino. Kai tavo širdies sienos aplink bus tvirtos ir nepramušamos, nepraleidžiančios nei vieno saulės spinduliuko. Tavo širdis bus pavargusi nuo visko, ką tu išgyvenai.

Ir vis dėlto bei nepaisant to, jis mylės tave lengvai ir natūraliai. Jis privers tave atsiverti ir pasitikėti. Jis privers tave patikėti bei jį pamilti taip, lyg tu niekada nebuvai palikta likimo valiai ir vienatvei.

Kartą tu sutiksi tą, kuris jaučiasi lygiai taip pat, kaip ir tu. Jis tavęs neapgaus, bus nuoširdus. Jis nevengs to, ką tu turi, ir bus rimtai nusiteikęs. Jis didžiuosis jūsų santykiais. Jis parodys, ką tu jam reiški.

Jis nežadės tau viso pasaulio, jis padarys tave savo pasaulio dalimi.

Tu net nesuabejosi, kad jis – Tas Pats. Tu neabejosi jo jausmais. Tu neabejosi jo ketinimais.

Jis priims tave tokią, kokia tu esi.

Kartą tu sutiksi tą, kuris privers tave jaustis savimi.

Ir tu būsi šalia jo. Tau nereikės jo prašyti, kad jis tave mylėtų. Tau nereikės laukti, kol jis supras, ką jis tau jaučia. Tau nereikės gėdytis, lyg būtum – jo nešvari paslaptis, kurią jis slepia nuo visų.

Viskas bus paprasta. Tu kalbėsi tai, apie ką galvoji, tu savęs nebekontroliuosi, nieko nebijosi.

Tu paleisi visą praėjusį skausmą ir drąsiai žengsi kartu su juo į naują ateitį.

Kartą tu sutiksi tą, kuris tinka būtent tau, ir tu suprasi, kodėl ankščiau tau su niekuo nesisekė.

Jis parodys tau, kad meilė švelni ir nuostabi –  tu net neįsivaizdavau. Jis mylės tave – taip, kaip tu jau seniai nusipelnei.

Komentarai

Reklama