Išsirinkite žiedą ir sužinokite, kokia esate Moteris


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Jei jūs nuspręsite, kad būtent tas žiedas puikiai atrodys ant jūsų rankos, sustokite, ir sužinokite daug įdomaus apie save.

Beje, jei jūs negalite apsispręsti ir išsirinkti vieno žiedo, nes jums labai patinka du, vadinasi jumyse yra savybių, esančių abiejų žiedų aprašymuose.

žiedas

Jūs žinote savo vertę ir elgiatės, kaip karalienė! Tuo pačiu jūs išliekate sąžininga su aplinkiniais ir su pačia savimi.

Kartais būnate per daug tiesmuka, nuo to jūsų draugai ir artimieji dažnai pasijunta nejaukiai. Bet jūsų nenugalimas žavesys priverčia visus labai greit apie tai pamiršti.

Jūsų nuoširdumu ir charakterio tvirtumu žavisi visi. Jei jums patinka žmogus, jūs padarysite viską, kad jam būtų gerai šalia jūsų. Jeigu kyla kažkam antipatija, jūs niekada to neslėpsite, ir žmogus tai supranta per pirmąsias  jūsų pažinties sekundes.

žiedas

Jūs labai moteriška! Jūsų svajingumas ir švelnumas leidžia jums likti jauna sieloje, nesvarbu, kiek jums bus metų. Jūs esate geraširdė. Vyrui, kurį jūs pamilsite, labai pasiseks. Jums labai tinka suknelės ir elegantiški apdarai.

Jūs neįsivaizduojate gyvenimo be svajonės! Ir jūsų svajonės labai dažnai įgyvendinamos, jūs taip pat sapnuojate pranašiškus sapnus. Jūsų žaismingas būdas leidžia jums flirtuoti visur ir su visais. Jei jums tikrai patiks vyras, jūs be vargo jį sužavėsite,

žiedas

Jūs iš prigimties esate plėšrūnė! Jūsų laukinė energija išsilieja tada, kai jums to reikia. Jūsų išraiškingas akis sunku pamiršti. Aplinkiniai siekia artimiau su jumis susipažinti, kad pratęstų draugišką bendravimą.

Prie savęs arčiau prileidžiate tik išrinktuosius. Jūs neatleidžiate išdavystės ir neištikimybės. Jūsų gyvenimas visada labai domina aplinkinius. Žmonės jums dažnai pavydi. Bet jūs nelabai dėl to pergyvenate.

žiedas

Jums patiko šis žaismingas kačiukas?  O ar jūs žinote, kad katės gyvena dviem gyvenimo linijomis? Apie jus galima pasakyti tą patį – jūs gyvenate dviejuose pasauliuose. Jūsų grožis ir dvasingumas gali gydyti.

Jūsų išvaizda yra įprastinė. Jūs linksma ir paprasta moteris, kurią supa didelis būrys su jumis bendraujančių žmonių. Su jumis malonu bendrauti. Daugelis, pabendravę su jumis, jaučia pakilią nuotaiką.

žiedas

Jūsų įprastinė būsena – būti įsimylėjusia. Bet ta meilė pasireiškia ne tik vyrui, bet ir įprastiniams dalykas: darbui, naminiams rūpesčiams. Jūs labai mėgstate keliauti ir esate pasiryžusi dalintis namų jaukumu su mylimu žmogumi. Jūsų žavinga šypsena priverčia aplinkinius šypsotis. Jums vertinga kiekviena pragyventa minutė, kiekviena diena.

žiedas

Jūs turite idealų skonį, ramų charakterį, jūsų stiliaus pajautimas išvystytas puikiai. Jums vertėtų labiau pasitikėti savo intuicija. Jūs esate tiek perprantanti kitus žmones, kad nuo jūsų nepasislėps jokia paslaptis.

Jūs esate puiki pašnekovė ir gera draugė. Jums visada galima patikėti savo paslaptis. Jūs vertinate žmonėse patikimumą ir sąmojingumą. Jūs esate toli gražu ne lengvabūdė, ir jei įsimylite, tai rimtai ir ilgam.

Komentarai

Reklama