Floristai rekomenduoja: įkiškite degtuką į vazoną. Triukas, apie kurį mažai kas žino


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Kiekvienas gėlių mylėtojas nuolat nerimauja dėl savo mėgstamų augalų būklės. Be abejo, jūs taip pat elgiatės su jais – apvaisinkite juos, persodinate juos ir nuoširdžiai džiaugiatės, kai jie žydi ir auga.

Tačiau kartais yra situacijų, kai visos mūsų pastangos yra veltui, gėlės nyksta ir išnyksta. Labai dažnai gėlių vazonuose užsikrėtę mašalai, kurie negali būti matomi plika akimi.

Visų pirma, jūs turite suprasti, kodėl jie pasirodo. Tai gali būti dėl:

  • Per dažnas laistymas.
  • Netinkamai suderintos trąšos.
  • Netinkamas laistymo vanduo.

Kai tik sužinosite, kodėl atsiranda mašalų, galite pradėti jų atsikratymo etapą. Norėdami tai padaryti, pakanka įdėti į vazoną keletą degtukų.

Tačiau jie turi būti tam tikru atstumu vienas nuo kito. Po to būtina atlikti standartines augalų priežiūros ir laistymo procedūras. Po 7 dienų degtukai pašalinami iš žemės ir kruopščiai tikrinamos jų galvutės.

Jei jie yra visiškai ištirpę, šiuo atveju į žemę turite įdėti kitus degtukus. Jei pakartosite šią procedūrą pakartotinai, mašalai visiškai išnyks, nes jie miršta nuo sieros.

Tokiu būdu galite atsikratyti augalų kenkėjų nenaudodami toksinių cheminių medžiagų, kurios gali turėti įtakos normaliam augalų augimui ir vystymuisi.

Išsamesnės instrukcijos, kaip atsikratyti juodų musių su rungtynėmis, pateikiamos šiame vaizdo įraše:

Šaltinis

Komentarai

Reklama