Jeigu yra užkištas butelis už jūsų automobilio rato – Jūs esate pavojuje!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Užsienio policija nori įspėti, kad atsirado naujas būdas, kurį pasitelkia vagys, kad pavogtų žmogaus automobilį.

Galvojate, kad vagys naudoja tik pačias naujausias technologijas, kad padaryti šį nusikaltimą? Jūs esate visiškai neteisus. Jam užtenka tik vieno plastikinio butelio, kad greitai pavogtų automobilį. Nustebino? Norime pateikti įdomią informaciją.

Kaip policija aiškina, vagis paprasčiausiai įspraudžia butelį tarp automobilio rato ir arkos.

Kai vairuotojas užveda automobilį pradeda judėti, jis pradeda girdėti labai keistus garsus, kuriuos sukelia butelis, kurį spaudžia automobilio ratas.

Štai taip vagis ir pasinaudoja šiuo momentu. Kol jūs išlipate apžiūrėti automobilį, kas kelia šiuos keistus garsus, vagis įlipa į vidų ir pavogia automobilį.

Policija labai rekomenduoja prieš sėdant į automobilį aptikrinti jį ar nėra jokių pašalinių daiktų.

Pareigūnai taip pat perspėja, kad per Kalėdinį laikotarpį vagys ypač suaktyvėja ir turėtume būti labai atsargūs.

Tačiau tai nėra vienintelė gudrybė, kurią pasitelkia vagys, kad išvilioti automobilio savininką iš jo transporto priemonės.

Dar vienas būdas yra pritvirtint skardines prie buferio, kurios taip pat sukelia keistus garsus. Vis gi sakoma, kad šis triukas jau pasenęs ir žmonės jį perpratę.

Taip pat, jeigu Jums iš gretima važiuojančio automobilio rodo, kad kažkas ne taip su Jūsų automobiliu, būkite atsargūs. Tai gali būti ne tik vairuotojas norintis padėti, bet ir vagis.

Norint išvengti tokių situacijų, geriausia automobilius laikyti saugomose ir filmuojamose aikštelėse, o jeigu išlipate iš automobilio, visada su savimi pasiimkite raktelius. Net jei tas išlipimas bus labai trumpas.

Pasidalinkite šia informacija ir įspėkite savo draugus-vairuotojus.

Komentarai

Reklama