Pats stipriausias amuletas — raudonas siūlas


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Dar mūsų protėviai, norėdami apsisaugoti ir apsaugoti artimuosius nuo nužiūrėjimo ir prakeiksmo, rišdavo ant riešo raudoną siūlą. Pakanka tiesiog nešioti šį amuletą ant kairės rankos riešo. Kalbama, jog neigiama energija per visą energetiką ir aurą gali patekti į organizmą būtent per šią ranką. Tačiau šis siūlas iš tikrųjų ne toks paprastas, kaip atrodo.

Raudonas vilnonis siūlas — kabalistų judėjų atributas. Manoma, kad jis apsaugo nuo neigiamos energijos. Šis neišsiskiriantis daiktas visada buvo laikomas stipriu amuletu. Jis padeda pagerinti gyvenimą ir atsikratyti įvairiausių problemų. Tai gali būti ir finansinės ir asmeninės problemos, taip pat su sveikata susiję nemalonumai.

Jėga ne tik siūlo spalvoje ir vietoje, kurioje jis rišamas, bet, pagrinde, septyniuose mazguose, kuriais sutvirtinama ši apyrankė. Būtent jie sugeria visą negatyvą, kurį žmonės galimai siunčia į jūsų pusę. Rekomenduojama, kad kartu su jumis siūlą nešiotų ir jūsų artimas žmogus.

Kiekvienas iš 7 užrištų mazgų simbolizuoja vieną iš dvasinių dimensijų. Labai svarbu, kad siūlas būtų nupirktas arba gautas dovanu, bet ne padarytas savo rankomis. Šį stiprų amuletą reikia nešioti 12-40 dienų. Pasibaigus šiam laikotarpiui, siūlą būtina sudeginti ar sunaikinti, kitaip visa negatyvi energija, kuri susikaupė apyrankės mazguose, pradės veikti prieš savininką.

Buvusį populiarumą amuletui grąžino šou verslo pasaulio atstovai. Jie pateikė savo gerbėjams pavyzdį ir dėl to šie amuletai vėl tapo populiarūs.

Šaltinis

Komentarai

Reklama