Česnakų delikatesas orchidėjoms: garantuotas gausus žydėjimas


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Kartais paprastai auganti orchidėja dėl kokių nors priežasčių nebežydi. Žinant vieną triuką, situaciją lengva keisti. Nereikia naudoti augimo stimuliatorių ir brangių trąšų.

Yra pigi ir visiems prieinama priemonė, galinti suteikti energingą žydėjimą. Jums tereikia užpilti česnako vandens infuziją ant orchidėjos. Ilgai laukti žiedai neturėtų ilgai augti po tokios stimuliacijos.

Česnako vandens galia

Česnakai yra naudingi patalpų augalams, ypač žydinčių augalų.Dėl šios priežasties patobulinama augalų šaknų sistema ir stimuliuojamas pumpurų formavimasis. Be to, baktericidinės česnako savybės yra natūralus antiseptikas ir padeda kovoti su ligomis ir kenkėjais.

Po 2 savaičių po česnako vandens naudojimo orchidėjoms, galite pamatyti rezultatus.

Česnako vandens paslaptis

Ingredientai:

  • 6 česnako skiltelės;
  • 0,5 litrų vandens;
  • 1/2 tabletės gintaro rūgšties.

Norint paruošti, būtina ištirpinti gintaro rūgštį karštame vandenyje. Atvėsus, išspauskite česnakus ir pridėkite prie skysčio. Dabar viską reikia supilti į stiklinį indą ir leiskite jam pastovėti 24 valandas.

Priemonė. kad orchidėja žydėtų

Česnako mišinį, įpilkite jį į platų indą su šiek tiek šildytu distiliuotu vandeniu. Įdėkite orchidėja su vazonu, kuris yra su skylutėmis į dubenį , kad jis būtų padengtas skysčiu 2/3. Kad visa žievė būtų prisotinta drėgme ir leiskite jam stovėti 1-2 valandas.

Mes išimame orchidėją iš vandens ir pastatome į vietą. Likusį vandenį galima laistyti kitomis gėlėmis. Šį laistymo būdą galite naudoti 2-3 kartus per mėnesį. Po kelių valandų česnako kvapas išnyksta. O orchidėjos gauna daug maistinių medžiagų ir yra prisotintos drėgmės, kuri suteikia gyvybę.

Šaltinis

Komentarai

Reklama