Noras turėti gražų užpakaliuką vos nepražudė šios moters


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Siekdami grožio, žmonės dažnai ryžtasi rizikingoms plastinėms operacijoms. Tačiau, ne visada viskas pasiseka taip sklandžiai, kaip norisi. Kartais tokie drąsūs proveržiai priverčia sumokėti savo sveikatos kaina.

Andressa Urak yra Brazilijos modelis. 2010 metais mergina laimėjo konkursą „Miss BoomBoom“. Tai padėjo jai tapti pastebėtai ir daugiau žinomai. Andresai pasitaikė proga ir sudalyvauti profesionalioje modelių agentūroje. Be to, ji garsėjo ir tuo, jog buvo Cristiano Ronaldo mergina.

Atrodo, mergina visai sėkmingai kyla karjeros laiptais, tačiau tik dabar ji išdavė tai, kokią kainą sumokėjo už populiarumą.

Andressa buvo pakankamai graži, tačiau Brazilijos modelių agentūrose mergina vis nerado vietos. Mat, dideli sėdmenys yra šios šalies sėkmės privalumas. Mergina taip pat norėjo būti žymiu modeliu, todėl nusprendė susileisti specialaus gelio į sėdmenis. Oficialiai, tokios procedūros Brazilijoje yra uždraustos, todėl ši operacija buvo atlikta slaptai.

Iš pradžių merginai nusišypsojo sėkmė – manipuliavimas kūnu padėjo pasiekti reikiamų rezultatų. Mergina buvo kviečiama įvairiausioms fotosesijoms. Praeiviai ją atpažindavo ir gatvėse, nes kurį laiką moteris tapo norimu reklamos veidu. Bet po kurio laiko viskas praėjo.

Mergina pradėjo jausti stiprų skausmą savo kojose ir kreipėsi į ligoninę. Ten buvo nustatyta, jog visa tai atsitiko dėl gelio jos sėdmenyse.

Pasirodo, jog gelis, kuris buvo suleistas, nebuvo tinkamas. Jis pradėjo plisti po merginos kūną, palietė kojų raumenis ir kėlė žvėriškus skausmus.

Gydytojai išskyrė gelį iš moters kūno, tačiau žala ir toliau tęsėsi – odoje atsivėrė didžiulės skylės. Žaizdos tiesiog degino merginos kojas, o gydytojai jau net galvojo apie modelio kojų amputavimą.

Tačiau ilgainiui, viskas praėjo. Po dešimties metų, Andresa vėl pateko į ligoninę dėl implantų. Tik tada, kai jie buvo pašalinti, modelis atsigavo.

Dabar Andresa rūpinasi savo sveikata. Ji pripažįsta, jog idėja, kurią kažkada sugalvojo vardan populiarumo, nebuvo pati geriausia. Modelis net parašė knygą apie tai, kas nutiko. Mergina ragina visas moteris nesidaryti jokių operacijų, nežaloti savo kūno ir likti natūraliomis.

Komentarai

Reklama