Paralyžiuota mergina tik per stebuklą išgyveno, tačiau dabar susilaukė dukrelės


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Prieš kelis metus australės Chloe Kennedy gyvenimas buvo atsidūręs dideliame pavojuje. Šiandien mergina džiaugiasi tuo, jog savo rankose sūpuoja mažylį.

Chloe visada svajojo aplankyti Italiją. Mūsų istorijos herojės svajonė pagaliau išsipildė, kai jai buvo 25-eri. Mergina su savo vaikinu šioje šalyje praleido metus. Kelionės pabaigoje pora nusprendė aplankyti Dolomitines alpes ir paslidinėti. Deja, bet kalnas kuriuo čiuožė Chloe, buvo labai slidus ir ji mergina išlėkė iš trasos.

Kritimo metu Chloe susižeidė nugarą ir komoje prabuvo aštuonias dienas. Gydytojai tik stebuklo dėka sugebėjo išgelbėti merginos gyvybę, nes prireikė net keturių stuburo operacijų. Gydytojai iš karto pasakė, kad mergina negalės judėti kaip anksčiau ir teks pamiršti visas aktyvias veiklas.

Chloe sugrįžo į Australiją. Tada ji dar nežinojo, kokios rimtos ir liūdnos buvo gydytojų prognozės. Mergina ligoninėje praleido net 16 mėnesių, kur ja rūpinosi gydytojai, artimieji ir mylintis vaikinas. Visų pastangų dėka, mergina pradėjo judinti savo rankas ir išmoko padėti kelis žingsnius.

Specialistai taip pat pasakė, kad Chloe niekada nebegalės susilaukti vaikų. Visgi po kelių mėnesių įvyko stebuklas ir mergina pastojo. Nors kiti mano priešingai, Chloe niekada neatsisakė minties gyventi pilnavertį gyvenimą, net jeigu reikės judėti vežimėlio pagalba.

Nėštumo metu gydytojai atidžiai stebėjo Chloe situaciją, todėl porai gimė sveika dukrytė. Mergaitė svėrė panašiai kaip ir daugelis kitų naujagimių – 2,96kg, o ūgis siekė 49 centimetrus.

Mergaitei buvo duotas Auroros vardas, o dabar visa šeima gyvena Australijoje. Chloe po truputį juda vis daugiau, tačiau mylimojo parama jai būtina, ypač prižiūrint judviejų dukrelę.

Komentarai

Reklama