Slapta kamera parodė kuo užsiima vyras namie kol žmona darbe… N-18


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Ar gailiuosi? Taip! Trečioji istorija – straipsnių autoriaus Toby Youngo. Jis prisipažino nekaltybę praradęs 17-os, su pora ar trejais metais vyresne mergina.

„Ji buvo mano geriausio draugo merginos draugė. Nuėjome į dvigubą pasimatymą. Daug išgėrėme ir vakaras baigėsi mano ir jos suartėjimu.

Pamenu, nustebau, kai supratau, kad ji eis iki galo. Bet pamėginus pradėti aktą mane apėmė nusivylimas. Buvo visiška katastrofa. Pajutau didžiulį skausmą ir negalėjau tęsti! Buvau įsitikinęs, kad nutiko kažkas baisaus ir nepataisomo.

Mano vakaro partnerė pasakė: „Žinau, kokia tavo bėda. Pirmasis kariuomenės žygis.“ Akivaizdu: ji buvo atėmusi nekaltybę šitiekai daug vyrų, kad jau turėjo susikūrusi savitą žodyną tam apibūdinti. Ar gailiuosi nekaltybę praradęs šiai merginai? Taip“, – pripažino Toby’is.

Po to vakaro jis pradėjo susitikinėti su mergina, kurią pažinojo iš mokyklos. Su ja teigė supratęs, kad seksas, vykstantis mylinčiuose santykiuose, kur kas pilnavertiškesnis.

„Tai – viena iš priežasčių, kodėl jau 17 metų esu laimingai vedęs“, – pridūrė vyras.

Valio seksualiajam Fabianui! Moteriškų temų skilties autorė Tinderella pasidalijo ketvirtąja istorija. Ji ironizavo negalinti apsispręsti, kada iš tiesų prarado nekaltybę.

„Ar tai akimirka, kai pirmą kartą pabandai sueitį – net jeigu jis vos pradėjęs liaujasi, išgąsdintas tavo muistymosi? O gal prarasti nekaltybę – tai pirmą kartą pasimylėti, am, iki galo?

Nuo to daug kas priklauso. Arba tai nutiko palapinėje su Russellu, arb vėliau, su karštu argentiniečiu Fabianu. Beje, taip pat palapinėje.

Russelą sutikau paplūdimyje po egzamino. Prisigėrėme sidro. Nusirengėme ir bučiuodamiesi įlindome į jo miegmaišį. Pagaliau jaučiausi pasiruošusi, bet mano kūnas su tuo nesutiko. Dieve, kaip skaudėjo. Veriantis, žnybiantis skausmas mano „taaaaip“ pakeitė į „stop!“.

Vargšas Russellas, jis taip gražiai su manimi elgėsi. Jaučiausi truputį jį išdūrusi.

Tačiau valio valaio seksualiam argentiniečiui Fabianui, kurį sutikau po 7 mėnesių kopdama į kalnus! Gurkšnojome alų, flirtavome… Prieš aušrą jis įlindo į mano miegmaišį, švelniai užkėlė mano koją ant savo klubo ir mes tai padarėme.

Šįkart skaudėjo mažiau, tačiau orgazmo neprisimenu. Tai – rimtas darbas, kuriam reikia vienas kitu pasitikinčių partnerių“, – sakė Tinderella.

Depiliacija – romantikos vardan

Paskutinioji istorija – sekso ekspertės Alix Fox. Atrodo, kad jos patirtis – išsipildžiusi romantiškiausia kiekvienos merginos fantazija.

„Savo nekaltybę praradau, kai man buvo 16 m. Tai įvyko ant visiškai sukiužusios sofos-lovos. Mama neilgai trukus nuo to ją pardavė.

Prisimenu, kaip stebėjome ją pasiimantį vyruką. Jis vargo, mėgindamas įsikelti sofą į savo sunkvežimį ir nežinojo, kad kartu su baldu iš namų iškeliaus ir dalis mano asmeninių patirčių“, – pasakojimą pradėjo Alix.

Jos teigimu, pirmasis seksas visiškai nebuvo keistas. Moteris džiaugėsi, kad jai pasisekė ir pirmas kartas buvo neskausmingas, malonus ir su mylimu žmogumi.

„Mes buvome keista pora. Jis buvo vienos sporto komandos žvaigždė, o dėl jo dailaus ir tvarkingo įvaizdžio leipo visos merginos. Aš buvau keistuolė rožiniais plaukais, dėvėdavusi dygliuotas odines apykakles. Kaip bebūtų, mes vienas kitą dievinome.

Nusprendžiau permiegoti su vaikinu prieš šiam išvykstant į dešimties dienų kelionę su komanda. Iki tol jau buvau nuvykusi į šeimos planavimo centrą, pradėjusi vartoti kontraceptines tabletes ir dar prigriebusi dėžutę prezervatyvų.

Susitarėme, kad jis pas mane užeis vieną vakarą, kai mano šeima išvyks iš namų. Ilgai ruošiausi, kol savo privačioje vietelėje išsidepiliavau kažką panašaus į širdelę.

Tą stebuklingą naktį skambėjo romantiškos dainos. Buvau viršuje, galėjau valdyti visą veiksmą. Jaučiausi išlaisvinta ir sekso metu žvelgiau į akis savo pirmai tikrai meilei. Kai kurie mėgina sugėdinti merginas sakydami, kad nekaltybės praradimas – kažkas purvino. Tačiau mano patirtis buvo viena tyriausių gyvenime“, – atskleidė Alix.

Patiko? Pasidalink su draugais 🙂

Komentarai

Reklama