Jai buvo 4 metukai, tėvai jai leido ištekėti už 29-erių metų vyro


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Ebė – keturmetė mergytė iš Niujorko. Ji visada šypsosi, bet už šypsenos slypi baisi paslaptis – mergytė serga leukemija. Be to ypatinga „vaikiška“ forma. Ji praktiškai gyvena klinikoje, kur, galimai, prabėga paskutinieji jos gyvenimo mėnesiai.

Bet mažylė nenusimena, nes ja rūpinasi draugiškas personalas. Ypač mergytei patinka medicinos brolis Metas Chiklingas, kurį ji aplanko kiekvieną dieną, netgi jei šiandien nereikalingas patikrinimas. Ebė taip myli Metą, kad svajoja už jo ištekėti.

Vieną vakarą mergytė papasakojo apie tai savo mamai. Ji pasakė, kad nori rytoj pateikti vaikinui pasiūlymą tuoktis ir netgi turi žiedą. Apie tai sužinojęs metas ėmė ruoštis „vestuvėms“, planuodamas nustebinti būsimąją nuotaką maloniais siurprizais.

Kitą dieną Ebės laukė daugybė dovanų ir staigmenų. Visas medicinos personalas stengėsi, kad vestuvės būtų gražios.

Ebei padovanojo nuostabią baltą suknelę, o jaunikiui – marškinėlius, vaizduojančius smokingą.

Mergytę apibėrė rožių lapeliais ir sveikinimais. „Ar tu tekėsi už manęs?“ – paklausė Metas. Apstulbusi mergytė sušuko: „Taaaaip!“. Ir iškart apkabino mylimą medbrolį.

Jaunavedžiai apsikeitė žiedais ir pradėjo ragauti vestuvinį tortą.

Po to Metas sakė, kad jis labai nori, kad visi mergytės artimieji su šypsenomis prisimintų šią dieną. Gali būti, kad tokie prisiminimai padės jiems įveikti liūdesį ir visus nemalonumus. Pats jis prisipažino, kad šių „vestuvių“ jis niekada nepamirš.

Beje, tai dar viena dovana Ebei, bet jau nuo Meto. Savo mylimai pacientei vaikinas nupirko ir papuošė „vestuvinį automobilį“.

Tai, tur būt, pats geriausias medbrolis visame pasaulyje! Metas suprato, kad mergytė jokiu būdu negali liūdėti ir nuleisti rankų. Jis padėjo mažylei pamiršti apie ligą ir iš tikrųjų pasimėgauti gyvenimu. Kaip malonu sužinoti, kad tokios istorijos tikrai vyksta mūsų sudėtingame pasaulyje.

Komentarai

Reklama