Midaugas Šerna. Šiam globėjų verslui vaikas – yra prekė. Bus prekių – bus pinigų…


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Kaukės krenta arba ką sako apie siūlomas pataisas Globėjų Verslo atstovai?

Gerbiamieji, šios pataisos, kurios buvo atmestos – nežmoniškai apsaugotų šeimas. Štai šitaip, šią besielę sistemą demaskuoja Rasa Dičpetrienė – Organizacijos “Gelbėkit Vaikus” generalinė direktorė.

Dabar galime suprasti ir įžvelgti labiau, kas taip įnirtingai ir visom išgalėm apsivieniję bando išsaugoti esamą “Vaikų teisių apsaugos” įstatymą.

Logika paprasta – šios pataisos sunaikintų privatų vaikų globėjų verslą už kurio stovi ne eiliniai, geri ir pasiruošę gelbėti vaikučiams globėjai, o pavojingi sutvėrimai, kurių siekis iš visko uždirbti.

Šios pataisos užkirstų kelią bet kokiam nepagrįstam vaiko paėmimui, kai net į t a r u s, įsidėmėkit šį žodį, vaiko teisės turi leidimą vaiką paimti iš namų ir tik tada vykdomas tyrimas, kuris trunka mažiausiai mėnesį, o kai kuriais atvejais metus ir daugiau. Vaikas atskiriamas nuo tėvų ir patalpinamas pas globėjus ir kol vyks tyrimas, globėjas už vieną vaiką gaus 1000 eurų per mėnesį. Biznis paprastas.

Bet kokia šio biznio kaina? Ar galite įsivaizduoti, kaip jaučiasi nuo šeimos atskirtas vaikas? Kodėl vengiama apie tai kalbėti.

Ar leisime sistemai smurtauti prieš mūsų šeimas? Matot, vaikų teisės save apsisaugo įstatymu ir sako: “kad smurtu nelaikoma tai, kas vykdoma teisėtai”.

Ir visiškai suprantama apie ką šis karas ir kas kariauja.

Šiam globėjų verslui vaikas – yra prekė. Bus prekių – bus pinigų. O šios įstatymo pataisos užkerta tam kelią ir neleidžia iš vaiko daryt prekės.

Verslui tai be galo žalinga, todėl kova tik prasideda ir net nemanykim, kad tai nepareikalaus iš mūsų visų aukos. Turime glaustis vieni prie kitų, vienytis šiai kovai ir ginti savo šeimas, nes JIE yra gudrūs ir įtakingi. Jie valdo žiniasklaidą, jie valdo neribotą pinigų masę, todėl lengvai neatsitrauks.

O mes turime – Vienas kitą!

Palaikykim Mindaugą Puidoką ir išlikim budrūs.

Tepadeda mums Dievas.

"Yra kaip yra?" Pažvelkim už kaukių

#KaukėsKrenta arba ką sako apie siūlomas, bet atmestas pataisas Globėjų Verslo atstovai?Gerbiamieji, įtempkit ausis. Šios pataisos, kurios buvo atmestos – n e ž m o n i š k a i – a p s a u g o t ų – š e i m a s. Štai šitaip, šią besielę sistemą demaskuoja Rasa Dičpetrienė – Organizacijos "Gelbėkit Vaikus" generalinė direktorė.Dabar galime suprasti ir įžvelgti labiau, kas taip įnirtingai ir visom išgalėm apsivienyję bando išsaugoti esamą "Vaikų teisių apsaugos" įstatymą.Logika paprasta – šios pataisos sunaikintų privatų vaikų globėjų verslą už kurio stovi ne eiliniai, geri ir pasiruošę gelbėti vaikučiams globėjai, o pavojingi sutvėrimai, kurių siekis iš visko uždirbti.Šios pataisos užkirstų kelią bet kokiam nepagrįstam vaiko paėmimui, kai net į t a r u s, įsidėmėkit šį žodį, vaiko teisės turi leidimą vaiką paimti iš namų ir tik tada vykdomas tyrimas, kuris trunka mažiausiai mėnesį, o kai kuriais atvėjais metus ir daugiau. Vaikas atskiriamas nuo tėvų ir patalpinamas pas globėjus ir kol vyks tyrimas, globėjas už vieną vaiką gaus 1000 eurų per mėnesį. Biznis paprastas.Bet kokia šio biznio kaina? Ar galite įsivaizduoti, kaip jaučiasi nuo šeimos atskirtas vaikas? Kodėl vengiama apie tai kalbėti.Ar leisime sistemai smurtauti prieš mūsų šeimas? Matot, vaikų teisės save apsisaugo įstatymu ir sako: "kad smurtu nelaikoma tai, kas vykdoma teisėtai".Ir visiškai suprantama apie ką šis karas ir kas kariauja.Šiam globėjų verslui vaikas – yra prekė. Bus prekių – bus pinigų. O šios įstatymo pataisos užkerta tam kelią ir neleidžia iš vaiko daryt prekės.Verslui tai be galo žalinga, todėl kova tik prasideda ir net nemanykim, kad tai nepareikalaus iš mūsų visų aukos. Turime glaustis vieni prie kitų, vienytis šiai kovai ir ginti savo šeimas, nes JIE yra gudrūs ir įtakingi. Jie valdo žiniasklaidą, jie valdo neribotą pinigų masę, todėl lengvai neatsitrauks.O mes turime – Vienas kitą!Palaikykim seimo narius esančius mūsų pusėje.Tepadeda mums Dievas.Šaltinis: https://lnk.lt/video/ziurek-yra-kaip-yra-58/51817

Posted by Kiek kartų gali atgimti tauta? on Thursday, December 13, 2018

Komentarai

Reklama