Elon Musk skelbia, kad Rusija per pusvalandį gali sunaikinti JAV ir Europą


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Amerikiečių milijardierius Elonas Muskas toliau reiškia savo nuomonę apie Rusijos karą prieš Ukrainą.

Spalio 15 dieną „Twitter“ paskyroje E. Muskas pareiškė, kad Rusija, panaudojusi branduolinius ginklus, galėtų sunaikinti Jungtines Valstijas ir Europą greičiau nei per pusvalandį.

„Rusija gali branduolinėmis raketomis visiškai sunaikinti Jungtines Valstijas ir Europą per mažiau nei 30 minučių ir priešingai. Stebėtinai daug žmonių to nežino. Žinoma, būtų beprotiška juos naudoti, tačiau beprotiška apskritai atsidurti tokioje situacijoje“, – įsitikinęs E. Muskas.

Anksčiau Elonas Muskas siūlė Ukrainai atsisakyti Krymo, nes jis „iki Chruščiovo klaidos buvo rusiškas“, surengti referendumą Rusijos kariuomenės okupuotose teritorijose ir išlikti neutralia valstybe.

Ukrainos pareigūnai milijardieriui atsakė gana griežtai. Atsakydamas į tai, E. Muskas paaiškino, kad remia Ukrainą, tačiau yra įsitikinęs, kad karo eskalavimas padarys didelę žalą Ukrainai ir galbūt pasauliui.

Vėliau E. Musko bendrovė „SpaceX“ perspėjo Pentagoną, kad gali nutraukti „Starlink“ palydovinio ryšio paslaugų Ukrainoje finansavimą, jei agentūra atsisakys mokėti dešimtis milijonų dolerių per mėnesį. Tačiau sulaukęs didžiulės kritikos, E. Muskas greitai persigalvojo ir patvirtino, kad toliau finansuos šias paslaugas Ukrainai.

Komentarai

Reklama