Cinamonas ir medus veiksmingas nuo 12 ligų


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Medus ir cinamonas – skanūs bei uoslę pamaloninantys ingredientai. Ar girdėjote, kad jais galima ne tik pagardinti bandeles, bet ir išgydyti 12 ligų bei sveikatos sutrikimų? Tereikia žinoti, kaip taisyklingai juos vartoti!

Kaip pasirinkti tinkamus ingredientus?

Parduotuvėse galite rasti dviejų rūšių cinamono – Ceilono ir kasijos. Pastarasis pasižymi dideliu kiekiu kumarino, kuris, vartojamas dideliais kiekiais, gali pakenkti kepenims. Ceilono cinamonas šiek tiek brangesnis, tačiau būtent jis teigiamai veikia sveikatą;

Medaus rūšis, ko gero, būtų sunku ir suskaičiuoti, be to, kiekviena jų turi skirtingų gydomųjų savybių. Svarbiausia rinktis vietinį neapdorotą skanėstą – taip jis atsiskleis visu pajėgumu.

Sumažina blogojo cholesterolio lygį organizme

Abu ingredientai pasižymi savybe sumažinti cholesterolio lygį, vadinasi, juos sumaišę galite tikėtis dvigubo efekto. Be to, medus kenčiantiems nuo 2 tipo diabeto padeda sureguliuoti cukraus lygį kraujyje.

Kaip vartoti? Tris kartus per dieną vartokite po ¾ arbatinio šaukštelio Ceilono cinamono arba ½ arbatinio šaukštelio jo aliejaus. Poveikį sustiprinsite per dieną kartu suvartodami iki 5 valgomųjų šaukštų medaus.

Malšina sąnarių skausmą ir artrito simptomus

Medus ir cinamonas slopina uždegimą, todėl gali palengvinti artrito sukeltus skausmus. Ingredientų mišinį rekomenduojama ne tik gerti, bet ir juo ištepti nemalonaus jausmo kamuojamas vietas. Kaip vartoti? Sumaišykite 1 stiklinę karšto vandens, 2 arbatinius šaukštelius medaus ir 1 arbatinį šaukštelį cinamono. Mišinį gerkite kiekvieną rytą ir vakarą.

Padeda sutrikus skrandžio veiklai

Abu ingredientai pagerina virškinimą, neleidžia kauptis dujoms ir malšina skrandžio skausmą, todėl juos visada pravartu turėti virtuvės spintelėje.

Kaip vartoti? Sumaišykite 1 valgomąjį šauštą medaus, ½ arbatinio šaukštelio cinamono ir stiklinę šilto vandens. Mišinį išgerkite ant tuščio skrandžio.

Stabdo plaukų slinkimą

Medus ir cinamonas naudingas ne tik sveikatai, bet ir grožiui! Jų mišiniu padengę galvos odą pagerinsite kraujotaką, todėl džiaugsitės greičiau augančiais bei sveikesniais plaukais. Kaip vartoti? Sumaišykite 1 valgomąjį šaukštą medaus, 1 arbatinį šaukštelį cinamono ir porą lašų šilto alyvuogių aliejaus. Gauta pasta padenkite galvos odą, po 15 minučių nuskalaukite šiltu vandeniu.

Medus ir cinamonas

Kovoja su lėtiniu nuovargiu Nors kol kas trūksta mokslinių įrodymų, daugybė žmonių visame pasaulyje tikina, jog mikstūra padėjo atgauti gyvybingumą vos per vieną savaitę. Medus suteiks energijos, tačiau neišbalansuos cukraus lygio kraujyje, todėl vėliau nesijausite nervingi, kaip, pavyzdžiui, išgėrę kavos. Kaip vartoti? Į stiklinę šilto (jokiu būdu ne karšto!) vandens įdėkite ½ valgomojo šaukšto medaus, ant viršaus užbarstykite šiek tiek cinamono. Šiuo gėrimu mėgaukitės tuomet, kai pritrūkę energijos griebtumėtės kavos.

Greitai ir efektyviai gydo peršalimą

Abu ingredientai kovoja su bakterijomis ir virusais, todėl kartu su poilsiu bei žolelių arbatomis gali tapti puikia pirmąja pagalba užklupus peršalimui. Kaip vartoti? Sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį medaus ir ¼ arbatinio šaukštelio Ceilono cinamono. Pirmąsias tris peršalimo paras šį mišinį vartokite du kartus per dieną. Padeda kenčiantiems nuo 2 tipo cukrinio diabeto Kaip ir minėjome anksčiau, abu ingredientai mažina cukraus kiekį kraujyje, todėl gali palengvinti sergančiųjų 2 tipo cukriniu diabetu būklę. Kaip vartoti? Sumaišykite 1 arbatinį šaukštelį cinamono su 1 arbatiniu šaukšteliu medaus, mišinį vartokite rytais. Juo galite pagardinti mėgstamiausią košę. Gerina širdies ir kraujagyslių sveikatą Reguliariai vartojamas mišinys, kartu su sportu ir sveika mityba padeda „išvalyti” užsikimšusias arterijas. Garantuojame, jog medų ir cinamoną įtraukus į kasdienį racioną, širdis tikrai padėkos! Kaip vartoti? Sumaišykite 1 valgomąjį šaukštą medaus su 1 arbatiniu šaukšteliu cinamono. Šį mišinį vartokite kasdien, pavyzdžiui, su koše arba duona.

Veiksmingai gydo spuogus

Ingredientai slopina uždegimą, kovoja su bakterijomis bei efektyviai gydo, todėl šio mišinio pagalba dalį spuogų įveiksite jau per pirmą savaitę. Beje, medus – viena universaliausių natūralių odos priežiūros priemonių. Kaip vartoti? Sumaišykite 3 valgomuosius šaukštus medaus su 1 arbatiniu šaukšteliu Ceilono cinamono. Pasta padenkite spuogus prieš eidami miegoti, procedūrą kartokite tol, kol spuogai pranyks.

Padeda numesti svorio

Abu ingredientai skatina medžiagų apykaitą, todėl gali būti itin veiksmingi kovoje su nereikalingais kilogramais. Kaip vartoti? Į puodelį vandens įberkite 1 arbatinį šaukštelį Ceilono cinamono, išmaišykite, po 15-os minučių įdėkite 1 valgomąjį šaukštą medaus. Pusę stiklinės išgerkite ryte, kitą pusę – prieš eidami miegoti.

Naikina blogą burnos kvapą

Iš medaus ir cinamono galite pasigaminti puikų burnos skalavimo skystį, padėsiantį atsikratyti nemalonaus kvapo. Kaip vartoti? Į stiklinę šilto vandens įdėkite 1 arbatinį šaukštelį medaus ir 1 arbatinį šaukštelį cinamono, gautu mišiniu išskalaukite gerklę.

Palengvina odos infekcijas

Abu ingredientai kovoja su bakterijomis ir grybeliais, todėl veiksmingai gydo tokias ligas kaip egzema arba grybelis. Kaip vartoti? Sumaišykite 1 valgomąjį šaukštą medaus su vienu arbatiniu šaukšteliu cinamono, gautu mišiniu padenkite infekcijos pažeistas vietas.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyros, kad nepraleistumėte įdomių dalykų!

Šaltinis: www.paranormal.lt

Komentarai

Reklama