Buvusi prostitutė atskleidė šokiruojančią tiesą: priimdavo tiek daug klientų, kad jos kūnas vos atlaikydavo


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Iš Mančesterio kilusi Maeve Moon atskleidė šokiruojančią tiesą apie asmeninį savo gyvenimą. Moteris kurį laiką dirbo prostitute ir neslepia, kad lengvi pinigai apsuko galvą. Galiausiai, ji priimdavo tiek daug klientų, kad jos kūnas vos atlaikydavo, tačiau viskas – tik dėl pinigų.

Dabar moteris išsikapstė iš prostitucijos liūno ir sako, kad pakliūti ten ir susižavėti lengvais pinigais – vienas juokas. „Dailymail“ rašo, kad dabar M. Moon tapo kvalifikuota psichoterapeute ir bando padėti panašaus likimo moterims.

Buvusi prostitutė atskleidė šokiruojančią tiesą

„Kiek pamenu, pirmiausiai už valandą paprašiau 150 svarų sterlingų. Klientas būtent tokią sumą man įdavė į rankas. Buvau studentė, tokie pinigai už valandą man atrodė aukso kasyklos. Pamenu, grįžau namo ir kambariokei pamojavau kupiūromis. Žinoma, ši suma daugeliui yra niekinė, tačiau kai dirbi už minimalų valandinį atlyginimą ir staiga ta suma išauga daugiau nei 10 kartų – tai atrodė nerealu.

Norėjau vis daugiau. Kaskart susitikdama su klientais jaučiau įtampą, stresą, man krito svoris. Už vis didesnius pinigus leisdavau su manimi daryti vis daugiau dalykų, žeminau save. Aš tiesiog pajaučiau priklausomybę lengviems pinigams.

Man niekas neberūpėjo, tik norėjau kuo daugiau pinigų. Priimdavau daugiau klientų, nei mano kūnas pajėgdavo atlaikyti. Kasdien būdavo mažiausiai 7 vyrai ir taip kartodavosi kievieną dieną“, – kalbėjo M. Moon.

Viskas pasikeitė 2019 metų pabaigoje, kai Londone gyvenusi Maeve susirgo dubens kaulo uždegimu, apsinuodijo, suvokė turinti priklausomybę „žolei“ ir pradėjo nekęsti savo gyvenimo. Ji nusprendė, kad privalo keisti gyvenimo būdą ir pradėjo ieškoti pagalbos.

„Kai esi jaunas ir įsipainioji į sekso paslaugų sektorių, yra tik du pasirinkimai – arba tau labai reikia lengvų pinigų, arba tu tikrai mėgsti tokį darbą. Skamba juokingai – mėgti tokį darbą“, – pridūrė ji.

Šaltinis: www.tv3.lt

Komentarai

Reklama