Moteris padarė šią nuotrauką, o netrukus girtas vairuotojas iš jos atėmė vyrą ir vaiką…


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Destiny ir Corey buvo pasirengę švęsti savo vestuvių metines. 7 metai laimingos santuokos buvo jau įvykęs faktas. Būdami 15 ir 16 metų, jie tapo pora. Po trejų metų jie susituokė.

Moteris

Šeimos svajonė

Kaip ir daugelis kitų, ši pora svajojo susilaukti vaikų. Moteris pagimdė nuostabų mažą berniuką ir pavadinto jį Parker Lee. Tuomet jauna pora pradėjo planuoti ateitį. Didžiausia jų svajonė buvo nuosavi namai.

Tada atėjo lemtinga data – 2014 metų rugsėjo 24 d. Ši diena turėjo viską pakeisti. Moteris paskelbė įrašą „Facebook“, praėjus metams po incidento. Ji papasakojo tai, kas nutiko tą dieną, apvertusią gyvenimą aukštyn kojomis.

Moteris

Viskas žiauriai pasikeitė

Moteris rašė:

„Prieš metus ši diena buvo kaip ir daugelis kitų dienų. Corey Mantina atsikėlė ir išėjo į darbą. Mes su Parkeriu likome namuose, kur visą dieną žaidėme kartu. Corey grįžo namo iš darbo ir žaidė su mūsų mielu kūdikiu, kol aš susiruošiau išvykai. Planavome vykti į socialinį susibūrimą. Šiek tiek papildomų pinigų labai reikėjo mūsų mažai šeimai. Atėjo laikas ir mes turėjome išvykti. Tada dar nežinojome, kad vos per kelias minutes viskas pasikeis. Mes nebežvelgsime į ateitį kartu. Visos mūsų svajonės jau neišsipildys. Mes negalėsime kartu nusipirkti pirmojo namo, niekada negalėsime nuvežti Parkerio į kirpyklą, palydėti jo į mokyklą ir mūsų šeima niekada nepadidės. Viskas, ką mes kada nors žinojome, baigsis čia.

Automobilį į šį socialinį susitikimą vairavo mano nuostabus vyras. Mano mielas kūdikis, kurį dar maitinau krūtimi, dairėsi pro langą. Girtas vairuotojas lėkė į mus beprotišku greičiu. Ši data ir laikas amžinai įsirėžė į galvą. Šio savanaudiško žmogaus, kuris manė, kad vairuoti neblaiviam yra gerai, veiksmas atėmė mano mielą, nekaltą 15 mėnesių sūnų. Po įvykio atvyko greitosios medicinos pagalba. Mano vyras pralaimėjo kovą ​​po 24 valandų.

Savanaudiškas sprendimas išgerti ir vairuoti privertė mane tapti našle ir netekti savo vaiko, būnant 21 metų. Tai man sukėlė daug košmarų. Matyti mano vaiko skrodimo ataskaitą ir daugybę kitų siaubingų nuotraukų yra tai, ko 21 metų žmogui niekada nereikėtų pamatyti ar įsivaizduoti. Jis nutraukė svajones, kurias turėjau su savo šeima, ir sukėlė man skausmą, kurio nemaniau egzistuojant.

Žuvo ir vairuotojas, bei kartu su juo vykęs keleivis. Man sunku vėl rasti save. Niekada nežinojau, kad turiu tokią stiprybę, kuri gali mane vesti tolyn. Manau, kad man pavyko rasti šios stiprybės per maldas ir daugelio draugų bei šeimos palaikymą. Aš taip pat priklausau nuostabiai našlių grupei, kuri mane išmokė, kad mano jausmai yra visiškai normalūs.

Šio skausmo ir mūsų sugriautos ateities buvo galima išvengti, jei kas nors būtų neleidęs savanaudiškam žmogui vairuoti neblaiviam. Jūs taip pat galite išgelbėti kažkieno gyvybę! Neleiskite, kad kas nors iš jūsų draugų ar šeimos narių sėstų girti už vairo. Neperspėkite žmonių apie policijos patikrinimus. Būkite čempionas! Sustabdykime tai. NEGALIMA VAIRUOTI IŠGĖRUS! “

Šiuo įrašu socialiniuose tinkluose dabar dalijasi tūkstančiai žmonių. Moteris beviltiškai stengiasi gyventi savo gyvenimą kaip našlė, neturėdama jokių svajonių, kurias ji ir jos šeima turėjo. Bet gal jos pranešimas gali išgelbėti kitų likimus. Gal nors vienas žmogus, perskaitęs šį įrašą, atsisakys minties sėstis už vairo neblaivus.

Moteris

O girtas vairuotojas? Jis taip pat žuvo per avariją. Moteris turi vilties, kad neatsakingo vairuotoja šeima viešai atsiprašys jo vardu. Tai dar neįvyko. Ypač liūdnas dalykas šioje istorijoje yra tai, kad neblaivus vairuotojas buvo pakeliui namo iš vestuvių. Daroma prielaida, kad mažiausiai 100 žmonių galėjo pastebėti, kad vairuotojas sėdo neblaivus už vairo. Niekas jo nesustabdė…

Padėkite šiai jaunai moteriai paskleisti nepaprastai svarbią žinią: nevairuokite išgėrę! 

Komentarai

Reklama