Neurologai skambina pavojaus varpais! Visos moterys privalo atkreipti dėmesį į šiuos patarimus …


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Miego režimas yra gyvybiškai svarbus kūno procesas, kuris padeda atsigauti po užimtos dienos.

Kiek laiko jums reikia miegoti? Koks skirtumas tarp vyrų ir moterų poreikio pailsėti? Apie tai vėliau straipsnyje.

Kiek miegoti?

Na, moterys, pasiruoškite miegui!

Moterų smegenų veikimo sudėtingumas reikalauja papildomos poilsio.

Jim Hornas, Anglijos Loughborough universiteto profesorius, sako: „Moterims miego stoka labai susijusi su aukštu psichologiniu stresu, taip pat reikšmingu nesaugumo, depresijos ir pykčio jausmu. Vyrai neturi tokio ryšio . 

8 valandos? Ne visada …

Kiek žmogui reikia miegoti? Įprasta aštuonių valandų miego trukmė nėra tinkama visiems – daugeliui žmonių pakanka septynių valandų.

Nepaisant to, profesorius Hornas primena, kad moterų smegenys “turi skirtingą, sudėtingesnę struktūrą nei vyrai, todėl jų poreikis miegoti yra šiek tiek didesnis . 

Kodėl moterų smegenys sunkiau dirba ?

Lyginant su vyrais, moterys yra labiau linkusios į daugiafunkcinius darbus ir savo smegenis naudoja aukštesniame režime. Atitinkamai, joms reikia daugiau laiko atgaivinimui, o miegas, kaip niekas kitas, suteikia šį atkūrimą.

Dėl klausimo, kada reikia eiti miegoti, visi atsako už save. Rekomenduojama eiti miegoti iki 21:30. Eidami miegoti tokiu metu, jūs pailsite tobulai ir kitą dieną tai puikiai paveikia jūsų kūno būseną.

Kaip apie pavargusius vyrus?

Profesorius Horn pažymi, kad vyrai, kurių darbas yra susijęs su daugelio sprendimų priėmimu, taip pat gali reikalauti daugiau miego. Bet net ir šiuo atveju moteriai reikės daugiau poilsio.

Ar turite laiko visiškai atsipalaiduoti? Nepamirškite paklausti savo artimųjų, kaip jie jaučiasi ir būtinai pasidalinkite naudinga informacija su draugais.

Šaltinis

Komentarai

Reklama