Pikantiškomis nuotraukomis išgarsėjusi Vilkienė neslepia ašarų: pirmasis vyras buvo nužudytas


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Garsenybių trenerė Rasa Vilkė žinoma jau ganėtinai seniai – moteris ne tik treniruoja žvaigždes, bet sugeba ir nustebinti pati. Daugelis ją įsiminė tada, kai per savivaldybių rinkimus ši skatino balsuoti nusimetusi drabužius.

Vis dėlto tik nedaugelis žino, kokius gyvenimo mestus sunkumus moteriai yra tekę atlaikyti.

Nepaisant to, kad dabar ji ir jos veikla klesti, anksčiau jos gyvenimas tikrai nepriminė pasakos, o TV3 laidai „Stovės“ Rasa atvėrė savo širdį ir atskleidė, kas padėjo jai atsitiesti.

Pirma meilė baigėsi tragiškai

Dar būdama 21 metų moteris labai įsimylėjo nusikalstamo pasaulio atstovą, o amžiną meilę jam prisiekė kalėjime. „Įsivaizduokit, koks tai gali būti stiprus jausmas, kad tai yra 5 valandos ryto, yra -20 laipsnių šalčio, o tu stovi pusnyje, kad pamatytum žmogų pro mažą mažą tarpelį. Ir tau visai nesvarbu, kad nušalai kojas ir po to susirgai plaučių uždegimu“, – apie pasiaukojimą dėl mylimojo pasakojo ji.

Vis dėlto prisimindama tuos laikus, Rasa neslepia ašarų: „Tai yra pakankamai skausminga tema, nes po 3 metų aš likau našlė. Mano vyras mirė ir aš labai smarkiai tai išgyvenau.“

Pasirodo, kad vos tik paleistą iš kalėjimo Rasos vyrą iškart nužudė. „Tuomet maniau, kad mirsiu ir aš. Širdies skausmas buvo nepakeliamas. Atrodė, kad mirus mylimajam, mirė ir dalis manęs. Net didžiausiam priešui nepalinkėčiau to, ką tuomet teko išgyventi man“, – laidoje ašarų neslėpė ji.

Vis dėlto baisiausios buvo laidotuvės. Anot Rasos, jei tik kas būtų leidę, ji savo vyrą būtų palaidojusi ir dar vėliau. „Aš jį išlaikiau 3 dienas ir per jas aš praktiškai dieną naktį nuo jo neatsitraukiau“, – prisiminė ji.

Per siaubingas 3 laidojimo dienas moteris numetė net 7 kilogramus: „Kai jį laidojo, mane vedė, nes aš nei gėriau normaliai, nei valgiau. Mano kūnas taip reaguoja į stresą, kad mane pykina, todėl negalėjau valgyti.“

Pamilo 7 metais jaunesnį vyrą

Ir nors po laidotuvių moteris galvojo, kad dar ilgai neatsities, į jos gyvenimą atėjo sportas, o su juo – ir darbas sporto klubo administracijoje.

Kai Rasai suėjo 25 metai, jai dėmesį pradėjo rodyti vienas iš sporto klubo lankytojų. Ir nors ir pažiūros taip neatrodė, pasirodo, kad minėtas vyras buvo net 7 metais jaunesnis.

„Tuo metu aš to nesureikšminau. Tai buvo tikriausiai pirmas žmogus, su kuriuo ėmiau vaikščioti į pasimatymus. O antrą dieną atėjusi į darbą, aš pasikėliau anketą ir pasižiūrėjau, kiek jam metų. Tada atsisėdau ir sakiau pasakiau: „Ne, Rasa. Čia tikrai ne tas žmogus – tikrai negali jis būti toks jaunas. Tada save nuraminau, kad tai tik žaidimas, ir tiek“, – prisiminė ji.

Vis dėlto minėto vaikino atkaklumas galiausiai užkariavo Rasos širdį, o netrukus po to, kai jis pristatė ją savo mamai, jiedu nusprendė tuoktis. Ir nors daugelis tokį jo susižavėjimą vyresne moterimi laikė akibrokštu, trenerė dabar šypsosi: „Bet dar niekas niekada nepasakė, kad jis ir atrodo jauniau, už mane“.

Santykius buvo ištikusi krizė

R. Vilkienė – itin atvira moteris, todėl ji laidoje „Prieš srovę“ atskleidė ir kitą netikėtą faktą – pasirodo, kad net ir šią jos santuoką buvo ištikusi krizė.

Nepaisant to, kad abu jie buvo sėkmingi, jos vyras vienu metu ėmė žiūrėti į kairę. „Praeina laiko, pripranta. Aplamai, lietuviai yra tokie palepinti. Sparnai prakuto, jau vyras, pačiam gražume, 30 metų, subrendęs, norisi atsipalaiduoti, o čia – žmona, vaikai maži… Tai yra normalu, kad vyras nori laisvės, dėmesio“, – svarstė ji.

Tiesa, moteris neslėpė, kad niekuomet nesistengė savo vyro pagauti nusikaltimo vietoje: „Niekuomet nesistengiu eiti, ieškoti, persekioti – manau, kad tokie dalykai patys išlenda. Tuomet tu žmogui duodi pasirinkimą – jeigu tu nori, prašom, eik. Bet kelio atgal nebus.“

Tokio liepimo rinktis iš Rasos sulaukęs jos mylimasis netrukus apsisprendė šeimos naudai, o netrukus jiems gimė ir 3-ioji atžala.

Atvirą R. Vilkienės interviu iš laidos „Prieš srovę“ pamatysite pažiūrėję vaizdo įrašą.

www.tv3.lt

Komentarai

Reklama