Ji net 11 dienų paliko vienus vaikus namuose ir išėjo pas meilužį. Jos sūnus mirė iš bado


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Ukrainietė, net 11 dienų palikusi vienerių ir dvejų metų vaikus vienus namuose, išgirdo laisvės atėmimo bausmę – jai skirta 12 metų kalėti. Vienerių metų berniukas mirė iš bado, o 2 metų mergaitė buvo rasta be sąmonės.

Tragedija įvyko 2016 m. Ukrainos šeimos istorija sukėlė labai didelį žmonių pasipiktinimą. Tuomet 20-metė Kijevo gyventoja net 11 dienų savo bute paliko du vaikus be priežiūros. Vienerių metų Danieliui ir 2 metų Anai nebuvo palikta jokio maisto. Policija pranešė, kad tuo metu moteris buvo su savo partneriu.

Kai mama po kelių dienų grįžo namo, berniukas jau buvo miręs, o mergaitė buvo be sąmonės. Remiantis žiniasklaidos pranešimais, mergaitė keletą dienų praleido tame pačiame kambaryje su mirusiu broliu. Ji dėl sunkios sveikatos būklės buvo paguldyta į ligoninę. Ji išgyveno, nes gėrė vandenį iš vazos, bet kentėjo nuo didelio alkio.

Tai, kas atsitiko bute, kol mama buvo išvykusi, šokiruoja! Maži vaikai buvo tokie alkani, kad valgė tapetus nuo sienų, tinką ir savo išmatas. Jie desperatiškai bandė nulupti linoleumą nuo grindų, kad atidarytų duris. Nuotraukos iš šios vietos rodo siaubingas sąlygas to, kas vyko bute.

2019 metais moteris buvo nuteista laisvės atėmimu aštuoneriems metams dėl sukelto pavojaus vaikų gyvybei. Šį nuosprendį prokuratūra apskundė, reikalaudama moterį įkalinti iki gyvos galvos. Skelbdamas nuosprendį, teisėjas ukrainietę pavadino „ciniška ir beširde“. Pati Władysława savo parodymų metu sakė, kad „ji nežinojo, kad vaikai gali mirti“.

2019 m. nuosprendis buvo panaikintas ir byla persvarstyta. Liepos 5 dieną moteris išgirdo 12 metų laisvės atėmimo bausmę už vaiko nužudymą.

Komentarai

Reklama