Puikus patarimas, kaip per 3 minutes susigrąžinti kortelę, kurią „prarijo“ bankomatas


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Kai imu bankomate pinigus, labiausiai bijau, kad bankomatas pakibs, bus neįmanoma pasiimti kortelės, žmonės eilėje pradės piktintis, o aš taip ir negausiu savo pinigų bei teks gaišti laiką skambinant į karštąją liniją ir t. t.

Jei jūsų gyvenime vis dėlto nutiko toks nemalonumas, nepanikuokite. Tiesiog pasinaudokite instrukcijomis, pateikiamomis kontaktų centro specialistų.

Kad ištrauktumėte banko kortelę, kurią prarijo bankomatas, reikia nuo 3 iki 5 minučių laikyti nuspaudus mygtuką „Atšaukimas“.

Net jei jums pradėjo tirpti ranka ir atrodo, kad šis sumanymas neturi prasmės, jokiu būdu neatleiskite mygtuko! Po kurio laiko bankomatas pasiūlys jums atsisakyti operacijos. Nepaleisdami mygtuko „Atšaukimas“ paspauskite ekraną arba tam skirtą mygtuką „Taip“ ir jūs iškart atgausite kortelę.

Štai dar keli patarimai, jei bankomatas negrąžina kortelės:

1. Palaukite 10 minučių, kol bankomatas persikraus.

Yra tikimybė, kad programinė įranga pati anuliuos visas operacijas ir išspjaus jūsų kortelę.

2. Susisiekite su savo banku arba kompanija, kuri aptarnauja bankomatą.

Paskambinkite į savo banko karštąją liniją, praneškite jiems, kas nutiko, kad užblokuotų kortelę. Jei sužinojote kompanijos, kuri aptarnauja bankomatą, telefono numerį, susisiekite su jos darbuotojais. Kompanija gali atsiųsti specialistą, kuris ištrauks jūsų kortelę.

3. Pabandykite suprasti, kodėl bankomatas prarijo jūsų kortelę.

Būna atvejų, kad bankomato veikla sutrinka dėl kokių nors aferistų manipuliacijų. Kartais būna, kad kortelės atidavimo mechanizmas neveikia ir išstumia tik kortelės kraštą, kurio nesimato plika akimi.

Tarkim, JAV kortelė išstumiama gerokai anksčiau nei Europoje. Yra kelios šalys, kuriose PIN kodas gali būti ilgesnis nei mums įprastas keturių skaitmenų.

Gali būti, kad kelis kartus įvedėte neteisingą kodą.

4. Užsirašykite laiką ir atsiminkite, kurioje vietoje yra bankomatas.

Užsirašykite laiką, kada bankomatas prarijo jūsų kortelę. Paminėkite kuo daugiau detalių: datą, vietą, kur esate, bankomato tipą (jei įmanoma).

Tarkim, šis bankomatas yra už banko ribų arba jo patalpose, jis įrengtas lauke arba prekybos centre.

Be to, ar jis turi serijinį numerį, logotipą arba kitų skiriamųjų ženklų?

Nufotografuokite telefonu visas detales ir patį bankomatą.

Šaltinis

Komentarai

Reklama