9-metis berniukas paprašė tėvų nupirkti jam siuvimo mašiną. Tėvai net nenutuokė, kam jam reikalinga siuvimo mašina


Patinka? Duok Like!
[fblike]

9-metis berniukas paprašė tėvų jam nupirkti siūvimo mašiną – šio noro priežastis tikrai jus labai sujaudins.

Sukirpimas ir siuvimas pakankamai populiarus užsiėmimas moterų tarpe, bet berniuką, kuris susidomėjo šiuo užsiėmimo, sutiksi išties labai retai.

Jūs tikriausiai paklausite, kam 9-mečiui berniukui reikėjo siuvimo mašinos, bet Kempbelas Remesas turi tam savo svarių priežasčių.

Aš buvau labai sujaudintas, kuomet išgirdau istoriją apie mažą berniuką Kempbelą. Esu tikras, kad jūs neliksite šiai istorijai abejingi.

Pasak berniuko mamos, Sonios Vittaker, jo tiesiog negalima atitraukti nuo siuvimo mašinos.

Kai jam buvo tik devyneri metai, jis paprašė tėvų duoti jam pinigų, kad jis galėtų nupirkti sergantiems vaikams dovanų. Tačiau tuo metu daugiavaikių šeima negalėjo sau leisti papildomų išlaidų, ir todėl Kempbelas (dar ji vadina „Bambliu“) sugalvojo neįprastą būdą išreikšti savo meilę ir rūpestį sergantiems vaikams.

Kempbelas išmoko naudotis siuvimo mašina ir pradėjo siūti žaislus visiems sergantiems vaikams, kurie gulėjo miesto ligoninėje. Tik nesuprantama, iš kur berniukui atsirado šis didelis noras padėti ligoniukams. Bet mes esame įsitikinę, kad toks nuoširdus Kempbelo noras vertas didelės pagarbos.

Be kito ko, Kempbelas turi stiprų charakterį. Kai jo tėvui buvo diagnozuotas vėžys, jis numezgė jam gražų pliušinį meškiuką, kad palaikytų jį kovojant su šia baisia liga. Iki šios dienos jis jau yra numezgęs 800 pliušinių meškiukų. Jis tikras didvyris.

Visi jo darbai sukurti su didžiule meile, ir be jokių abejonių labai padeda pajusti gerumą bei rūpestį, kas labai reikalinga visiems sergantiems žmonėms.

Absoliučiai ir tiksliai, kad Kempbelas yra nuostabus jaunuolis, kuris savo poelgiu sujaudino milijonus žmonių.

Komentarai

Reklama