Mišinys pagerins regėjimą ir išvalys kepenis. Lengva ir paprasta!


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Naminis daržovių sultys – viena iš nedaugelio dalykų, kurie iš tiesu yra naudingi mūsų sveikatai. Sultys įperkamas pasirinkimas.

Žemiau pateikiamas paprastas receptas, skirtas “trys viename” – skanus, sveikas, priešuždegiminis.

Produktų sudėtis: 

4 ekologiški apelsinai;

1 ekologiškas burokėlis;

2 ekologiškos morkos.

Paruošimas:

Nuplaukite ir nuvalykite ingredientus.

Sudėkite juos į sulčiaspaudę, kad gautumėte sultis.

Taip pat sumaišykite jas maišytuve.

Jei norite, įdėkite natūralius saldiklius, tokius, kaip medų ar stevia.

Apelsinų, burokėlių ir morkų priešuždegiminės savybės

Apelsinai

Apelsinai yra puikus kalio, vitaminų B ir C šaltinis, taip pat flavonoidų, tokių kaip, antioksidantai kurie mažina uždegimą ir padeda užkirsti kelią lėtinėms ligoms, tokioms, kaip diabetas, demencija, širdies ir kraujagyslių ligos bei vėžys.

Burokėliai

Burokėliai turi daug vitamino B1, taip pat daug kitų priešuždegiminių antioksidantų, mineralų ir nitratų. Antioksidantai burokėliuose mažina uždegimą ir oksidacinį stresą organizme, užkerta kelią ligoms ir tokioms, kaip aterosklerozė ir hipertenzija. Nitratai pagerina smegenų funkciją, o manganas kontroliuoja diabetą ir pagerina inkstų funkciją.

Morkos

Paskutinis, bet ne mažiau svarbios, morkose yra gausu priešuždegiminių antioksidantų ir mineralų, tokių kaip magnis, geležis ir kalis. Juose taip pat yra karotinų ir vitamino A.

Patiko straipsnis? Pasidalinkite su draugais tinkluose! Prisijunkite prie mūsų paskyros, kad nepraleistumėte įdomių dalykų! 

Šaltinis: www.paranormal.lt

Komentarai

Reklama