Už narkotikų dekriminalizavimą aršiai kovojanti seimo narė Morgana Danielė narkotikų pabandė 13-os… Ir tuo didžiuojasi…


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Už narkotikų dekriminalizavimą aršiai kovojanti Seimo narė Morgana Danielė ryžosi prabilti ir apie sudėtingą savo paauglystę, ir apie skandalingą praeitį.

Vadinamosios „žolės“ ji pirmą kartą pabandė tuomet, kai buvo vos 13 metų, rašoma televizijos pranešime spaudai.

„Lietuvoje kas antras paauglys žino, kur įsigyti kanapių. Tą adrenalino jausmą tikrai atsimenu. Aš jį, kaip aktyvi paauglė, kartojau daugybę kartų ir kitais būdais“, – interviu laidai „KK2 penktadienis“, kuri bus rodoma penktadienį 19.30 val. per LNK, sakė politikė, nebijanti prisipažinti, kad ji buvo problematiška paauglė.

„Piešiau grafičius, bėgau nuo policijos, kai mane vijosi.“ Paklausta, ar rūkė tik kanapes, ar bandė ir kitų narkotinių preparatų, Seimo narė nepabijojo prisipažinti: „Kai buvo jauna, buvo visko. Heroino, kokaino, hašišo? Absoliučiai visko buvo.“

Narkotikų dekriminalizavimo laukia ir M.Danielės bendrapartietis, „Kanapių kultūros dienų“ organizatorius Nerijus Vitkauskas, kuris laidoje „KK2 penktadienis“ nepabijojo prisipažinti apie 10 metų rūkantis kanapes. Jeigu būtų sučiuptas, jam grėstų baudžiamoji atsakomybė. Taigi jis aktyviai kovoja ir už narkotikų dekriminalizavimą, o ateityje pasisako ir už legalizavimą.

Narkotikų dekriminalizavimas visiems padarys meškos paslaugą ir vartotojų rasis tikrai daugiau – taip mano 10 metų narkotikus vartojęs, o dabar jau 20 metų jiems sveikti padedantis „Alfa“ centro įkūrėjas Vladislavas Pocius.

„Iš 15 artimų mano draugų, kurie vartojo, „išsikapanoti“ pavyko tik dviem. Vieną draugą susprogdino, keli perdozavo, vienas išvažiavo į Ispaniją, susipažino su prostitutėmis, jam įdėjo klofelino ir jis nebepabudo“. Daugybę istorijų žinantis Vladislavas ne sykį patyręs: nuo narkotikų priklausomi žmonės virsta „antžmogiais“, kuriems svarbu tik viena – gauti dozę. „Iš aš netekau daugybės savo draugų. Kai kurie yra įkalinimo įstaigose, artimiausias draugas mirė perdozavęs. Ir tai buvo mano pagrindinė motyvacija pradėti dirbti šioje srityje“, – LNK laidoje sakė M.Danielė, kuriai narkotikų dekriminalizavimas atrodo geriausias sprendimas.

Komentarai

Reklama