Ar tik Arūnas Valinskas nebus pasiklydęs mulkių šalyje?


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Kai TV ekranuose nuolat šmėžuojantis senstantis A. Valinskas nepagarbiai kreipėsi į šalies vadovą, tai, ko gero, labai nenustebino. Jau daug kartų aukščiausius šalies vadovus jis matuoja vienu matu – kiaušais. Vienus vadina “bobom su kiaušais”, kitus – “vyrais be kiaušų” ir panašiai.

Organizatorių nuotr.

Tačiau nepulkime kaip akis išdegę piktintis, ar jį smerkti.

Gal žmogelis, trumpai pabuvęs Seimo pirmininko poste, ir pavažinėjęs su ginkluota apsauga ir įjungtais raudonai mėlynais žiburėliais, jaučia nostalgiją šlovingai praeičiai? Gal pyksta ant žiauraus likimo? Kas iš mūsų džiaugtųsi kritęs žemyn, netekęs privilegijų, pagarbos? Kas nepavydėtų tiems, kuriems daug geriau sekasi šiuo metu?

Iš tikrųjų, viena būti aukštai valdžioje, visai kas kita – linksminti ir juokinti žmones iš studijos, ar nuo scenos.

Ir kaip išlaikyti vidinę ramybę, kai vienas kitas chamas nuolat įžūliai ragina pasitraukti iš TV ekranų ir užleisti vietą gabesniems ir jaunesniems?

Nuo įtampos ne vienas iš mūsų, ko gero, taip pat aplinkinius išvadintų mulkiais, ar sėstų prie vairo neblaivus.

Bet būkime sąžiningi ir pripažinkime, šį kartą “buvusiam vienam iš trijų” – A. Valinskui puikiai pavyko nustebinti daugelį.

Pirmąjį kartą, kai galimai viešai apsiriko, netyčia prezidentui peradresavęs savo prisistatymą visuomenei, nes ne vienam pasirodė, kad būtent toks apibūdinimas kaip tik labai tinka pačiam teksto autoriui.

Kas dabar gali paneigti galimybę, kad gerbiamas Arūnas norėjo pasakyti visai kitaip, nei išsprūdo, tarkime: “Pone prezidente, leiskite prisistatyti, esu “apgailėtinas, savimi besigrožintis mulkis”.

Taiklu, ar ne? Tinka, ar ne? Sutikite, taikliau nepasakysi…

Gal Arūnas tiesiog netyčia supainiojo dėmenis? Gal apsiriko? Kam iš mūsų nėra nutikę panašių nusikalbėjimų?

Be to ir garbus amžius pamažu daro savo.

Juo labiau, kad po kelių dienų gerbiamas Arūnas nustebino dar labiau, paskelbdamas, kad Lietuvoje “jau peržengtos visos politinės elgsenos ir pagarbos ribos”?

Kaip jums tai patinka?

Kuris Valinskas tikrasis? Tas, kuris suklydo save pristatydamas aplinkiniams, tas, kuris sąmoningai įžeidinėja šalies vadovą, ar tas, kuris kalba apie peržengtas padorumo ribas? Mes visai susipainiojome.

Bet kokiu atveju, tai jau paliekame spręsti jums.

Apie asmenybės susidvejinimą buvome girdėję, bet apie susitrejinimą – dar ne.

Organizatorių nuotr.

Vienas iš trijų…

Komentarai

Reklama