Netgi okulistai taiko šį metodą: jis atkuria regėjimą mažiau nei per savaitę


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Regos sutrikimas yra labai nemalonus reiškinys, tuo pačiu metu labai dažnas. Ne tik pagyvenę žmonės gali susidurti – kartais vaikas turi dėvėti akinius ar lęšius jau nuo mokslo metų pradžios.

Laimei, dabar yra nemažai metodų, kurie padės jums geriau matyti. Ir ne tik apie „tradicinius“ medicinos metodus, naudojamus oftalmologinėse klinikose. Yra būdų, kuriuos galite taikyti sau.

Vieną iš jų išrado rusų gydytojas Vladimiras Filatovas. Jis sukūrė vieną iš įrankių, padėsiančių atkurti normalų regėjimą.

Štai ko reikia:

 • 100 gramų alavijo (mums reikia tiksliai lapų, geriausia, kad „amžius“ būtų 2-3 metai);
 • 300 g natūralaus medaus (idealiu atveju, ne storas, ne cukruotas, bet skystesnis);
 • 500 g susmulkintų graikinių riešutų (kuo mažesni trupiniai, tuo geriau, bet ne visiškai milteliai);
 • 1 puodelis (250 ml) citrinos sulčių.

Ką mes darome:

Virimo procesas atrodys taip:

 1. Mes imame alavijo lapus ir nuplauname, bet ne karštu vandeniu.
 2. Palikite gulėti tamsioje sausoje vietoje apie 10 dienų.
 3. Po 10 dienų supjaustykite lapus. Maišytuvas puikiai tinka. Jei maišytuvo nėra – smulkiai supjaustykite peiliu. Griežinėliais gabalus galima naudoti per česnako spaudą.
 4. Nuvalykite sulčių lapus.
 5. Mes paimame atskirą dubbenį ir jame sumaišome visus komponentus.

Gautas mišinys turėtų būti vartojamas kasdien 1 šaukštas, maždaug pusvalandį prieš valgį. Be to, regėjimo nauda, ​​šis junginys turi teigiamą poveikį bendrajai sveikatai. Pavyzdžiui, naudinga tinka gydyti šias problemas:

 • kvėpavimo sutrikimai (kosulys, šalta, gripas, sloga);
 • endokrininės sistemos ligos ir hormoniniai sutrikimai;
 • širdies ir kraujagyslių ligos;
 • odos problemos (spuogai, spuogai, bėrimai, bloga būklė);
 • inkstų liga;
 • virškinimo trakto ligos.

Kodėl rega pagerėja?

Paaiškinsime kuo yra naudingi visi ingredientai:

Aloe vera. Lapuose yra daug elementų, kurie padeda išlaikyti lęšio metabolizmą, užkirsti kelią drumstumui ir užkirsti kelią kataraktai.

Vitaminų sąrašas yra toks: A, B1, B2, B3, B6, C, E, folio rūgštis. Taip pat yra mineralai (kalcio, magnio, cinko), kurie taip pat yra naudingi regėjimui, leidžiantys išlaikyti stabilę cheminę sudėtį.

Riešutai. Kaip ir raudonos žuvys, riešutuose yra daug naudingų riebalų rūgščių. Jų nuolatinis vartojimas lėtins makulos (centrinės tinklainės dalies) degeneraciją.

Medus. Skirtas gerinti regėjimą. Priežastis yra jo sudėtyje, kurioje yra daug naudingų mineralų ir vitaminų, kurių reikia vizualiniams organams.

Citrinų sultys. Vitaminas C yra pagrindinis citrinos komponentas, kuris yra naudingas mūsų akims. Jis stiprina akių kraujagysles ir padeda normalizuoti kraujotaką.

Šaltinis

Komentarai

Reklama