NUSTEBSITE: APATINĖS KELNAITĖS IŠDUODA MŪSŲ CHARAKTERIO SAVYBES


Patinka? Duok Like!
[fblike]

Ar kada nors susimąstėte, kodėl iš tiek daug apatinių kelnaičių stiliaus jūs renkatės būtent vieną? Galbūt apatinių kelnaičių tipas gali byloti ir apie mūsų vidinę asmenybę bei charakterį?

Įdėmiai įsižiūrėkite į pagrindinį paveikslėlį ir pasirinkite, kokio tipo kelnaites jūs dažniausiai renkatės, rašo providr.com

1. Plonos juostelės stiliaus apatiniai – tokio tipo apatinius renkasi ambicingos, motyvuotos ir aistringos moterys. Tokioms moterims gyvenime netrikdo diskomfortas ar sudėtingos situacijos. Jos ne tik sugeba apginti savo nuomonę, bet taip pat užstoja ir kitus artimuosius.

2. Putlaus stiliaus apatiniai – Dažniausiai tokius apatinius renkasi moterys, kurios nori pabrėžti savo apvalumus. Tokio tipo moterys neretai pasižymi sumanumu ir linksmumu. Jos mėgsta humorą ir dažnai į įvairias replikas atsako su ironijos gaidele.

3. Hipsteriško stiliaus apatiniai – Tokio tipo apatiniai yra tarp šortų ir kelnaičių. Juos dažniausiai renkasi ganėtinai ramios ir tylios asmenybės. Tačiau aplinkinius tokie žmonės neretai nustebina netikėtais sprendimais ir staigmenomis.

4. Berniukiško stiliaus apatiniai – Jeigu renkatės tokio tipo kelnaites, tai atskleidžia, kad esate sportiška ir atletiška asmenybė. Tokio tipo žmonės dažniausia pasižymi linksmumu ir vidine charizma.

5. Klasikinio stiliaus apatiniai – Jeigu tokius apatinius jūs renkatės kiekvieną dieną, tai atskleidžia, kad pirmenybę teikiate praktiškus ir patogius drabužius. Esate ganėtinai rami ir pasitikinti savimi asmenybė, kuri sudėtingose situacijose nekelia dramų.

6. Aukšto liemens retro apatiniai – tokių kelnaičių savininkės pasižymi itin aistringa meile ir nuoširdumu. Joms nerūpi aplinkinių nuomonė, svarbiausia, kad drabužiai joms būtų patogūs ir tinkami įvairioms situacijoms.

Komentarai

Reklama